Vyhrajte myčku nádobí BOSCH v nejúspornější energetické třídě!
Zdroj: BOSCH

Vyhrajte myčku nádobí BOSCH v nejúspornější energetické třídě!

15. 09. 2022 Sdílet

Pokud se chcete stát šťastným majitelem volně stojící myčky nádobí v nejúspornější energetické třídě, odpovězte správně na soutěžní otázku. Jeden z vás bude moct umývat nádobí se všemi výhodami, které tato myčka nádobí BOSCH nabízí.

Soutěžní otázka

Soutěž o myčku Bosch 9/2022
Jakou kapacitu nádobí má myčka BOSCH SMS6TCI00E?
Na zadaný email Vás budeme informovat o případné výhře
Newsletter
Jedná se o bezplatně zasílaný týdenní souhrn novinek. Odběr lze kdykoli zrušit pomocí odkazu uvedeného v každé odeslané zprávě.
Marketingový souhlas
Souhlas může udělit jen osoba od věku 16 let. Údaje nebudou poskytnuty třetím osobám a tento souhlas můžete kdykoli odvolat. Úplné podmínky zpracování osobních údajů

Prosím řekněte nám něco o sobě

Bydlíte ve vlastní nemovitosti?
Bydlíte v bytovce nebo v rodinném domě?
Plánujete v nejbližších 3 letech investovat do výstavby nebo obnovy bydlení?
Můžete vyznačit i více možností

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly soutěže, které obsahují i úplnou informaci o zpracování a uchování Vašich osobních údajů. Provozovatel: Jaga Media, s.r.o. (Pražská 1279/18, 102 00 Praha 10; IČO 270 76 695).

Odpověď najdete na www.bosch-home.com/cz. Správně odpovídejte nejpozději do 16. 10. 2022. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho, který získá myčku nádobí BOSCH. Výsledky zveřejníme na webu homebydleni.cz.

Volně stojící myčka nádobí Bosch SMS6TCI00E je zařazená do nejlepší energetické třídy A a nabízí perfektní sušení díky použití minerálu Zeolith, flexibilní a praktické koše Flex pro snadné uložení jakéhokoli druhu nádobí a hlučnost pouhých 44 dB (v tichém programu dokonce jen 42 dB). Díky technologii Home Connect ji lze kontrolovat a ovládat kdykoli a odkudkoli pomocí telefonu, tabletu, chytrých hodinek, nebo i hlasových povelů pomocí hlasových asistentů.

Myčka BOSCH SMS6TCI00E

Zdroj: BOSCH

AKCE: Kapsle Finish na 6 měsíců*

Kupte si myčku Bosch a získejte kapsle Finish Ultimate All in 1. Akce trvá od 1. 9. do 15. 10. 2022. Balíček obsahuje 2 × Finish Ultimate All in 1 kapsle do myčky (120 kapslí) a Finish čistič myčky (3 ks). Platí pro prvních 1000 registrovaných kupujících. Více na www.boschfinish.cz.

* Při průměrném používání kapslí 4x týdně

Kategorie: Novinky
Tagy: myčky nádobí soutěž
Sdílejte článek