Zdroj: HOME 6/2022

Červnový HOME pomůže proměnit váš interiér barvami

14. 06. 2022 Sdílet

Červnový HOME je v prodeji od 14.6! Pomůže vám proměnit váš interiér barvami – tak, abyste bydleli krásně a stylově, ale nestálo vás to příliš.

Měníme interiér barvami

Barvy toho dokážou opravdu hodně – například ovlivnit naši náladu či zcela změnit interiér. Barevná přeměna interiéru přitom nemusí znamenat vysokou investici. Třeba si však dobře vybrat a dodržet jistá pravidla. My jsme se tento měsíc v HOME zaměřili na čtyři nejdůležitější barevná schémata, při kterých vám ukážeme, jak pracovat s barvami tak, abyste dosáhli oku lahodící výsledek a vyvarovali se chyb.

HOME 6/2022

Zdroj: HOME 6/2022

9 jednoduchých nápadů, jak vnést do interiéru barvy

Chybí vašemu domovu špetka hravosti a optimismu? Zajímavé inspirace máme i pro ty, kteří nepotřebují zařídit prostor od A do Z, ale žádá se jim jen trochu barevného oživení. Vyzkoušejte několik rychlých a barevných řešení, která uvolní formální atmosféru a fádní prostor změní k nepoznání! Ani výrazná změna interiéru přitom nemusí zruinovat váš rozpočet. Často na ni stačí jen šikovné ruce, chuť do práce a dobré nápady – a o ty v nejnovějším HOME opravdu není nouze.

HOME 6/2022

Zdroj: HOME 6/2022

Na návšteve v paneláku

V červnu můžete spolu s HOME nahlédnout i do šikovně zrekonstruovaného panelákového bytu. Jak se dá za pouhé čtyři měsíce změnit starý byt v původním stavu na půvabný moderní domov? O svůj příběh se s námi podělila sympatická majitelka Paulína. Mladá maminka přitom v bytě nešetřila kreativitou a dobrými nápady, z nichž mnohé i vlastnoručně zrealizovala.

56 super věcí na balkon

Jelikož pěkné počasí láká ven nejen majitele zahrad, vybrali jsme pro vás 56 perfektních věciček na balkon – stačí si jen vybrat, zda chcete mít z něj místo k relaxaci, malou rajskou zahrádku, nebo byste si na něm nejraději zařídili exteriérový home office.

HOME 6/2022

Home_6_2022 (7) Zdroj: HOME 6/2022

HOME 6/2022

Zdroj: HOME 6/2022

Nové číslo časopisu HOME si můžete v prodejnách tisku koupit od 14.6.2022, nebo si objednejte online roční předplatné.

HOME 6/2022

Zdroj: HOME 6/2022

Kategorie: Novinky
Tagy: balkony barvy v interiéru časopis HOME Od partnerů panelákové byty
Sdílejte článek