barvy v interiéru

červená sedačka v obýváku
Design interiérů

Zvolte barvu nábytku, která se do místnosti nehodí. Proč? Interiérová designérka uvádí tento důvod

Pokud občas brázdíte vody sociální sítě TikTok, pravděpodobně jste zachytili výrazný trend v oblasti interiérového designu „unexpected red theory“.

Safari styl
Design interiérů

Moderní safari styl: Vneste do svého domova exotiku a zvířecí motivy

Safari styl, to už dávno není těžký dřevěný koloniální nábytek či kýčovité leopardí pohovky objemných rozměrů. Moderní safari styl nás jemně spojí s přírodou tak, aby to bylo zajímavé a stylové, ale zároveň lehké a ne těžkopádné.

Ložnice s vanou
Rekonstrukce bytu

Francouzský šarm v srdci Prahy: Rodina měla při rekonstrukci bytu speciální požadavky

Na rekonstrukci bytu si tato rodina počkala několik let. Promyšlená představa o jeho nové podobě a pomoc interiérové designérky z něho vytvořili skutečně originální bydlení s prvky z různých koutů světa.

Červená stěna v obýváku
Rekonstrukce bytu

Do bytu pod Vyšehradem chtěli dostat více světla. Vzniklo barevné bydlení s truhlářskými prvky

Obytný prostor ve starším cihlovém domě s nepraktickou dispozicí byl cenný zejména díky poloze pod Vyšehradem a výhledu na zelené nábřeží Vltavy. K nevýhodám se přidal nedostatek přirozeného světla, což je nakonec jeden z nejčastějších důvodů rekonstrukce bytů.

Hlavní prostor - Rekonstrukce bytu Stein2 v Bratislavě
Design interiérů

Zrekonstruovaný byt v pivovaru: laminát nahradili pravým dubem, atmosféru dotváří zděděný nábytek

Byt pro mladou rodinu na Bernolákově ulici v Bratislavě už na první pohled vyniká mezi moderními minimalistickými interiéry, na které jsme dnes zvyklí. Příběh jeho rekonstrukce vyplynul z několika jedinečných faktorů.

Jak si zařidit domácnost
Design interiérů

Zařiďte si domácnost podle svých představ

Už od malička si představujete, jak by vaše bydlení mělo vypadat, když se ho ale dočkáte, ne a ne se k těmto představám alespoň přiblížit. Místo krásně naklizené kuchyně a obývacího pokoje máte všude položené nějaké věci, obrázku domova z představ nebo katalogu se realita ani vzdáleně nepodobá. Co s tím? Zařiďte si domácnost pěkně, prakticky a lépe.

Denní prostor - Barevný byt v Praze
Design interiérů

Byt, který se přizpůsobí jakékoliv změně: kouzelná kuchyň a hrací koutky pro děti

České studio No Architects nedávno představilo zajímavý interiér prostorného bytu v pražské novostavbě, který může být i pro vás zdrojem mnoha inspirací, bez ohledu na to, zda váš byt je malý, nebo velký, starý, nebo nový. Celý interiér protkávají svěží barevné akcenty ve žluté, modré a červené. Vestavěný, na míru navržený nábytek je hravý a multifunkční, a to nejen ten v dětských pokojích.

Interiér - Eklektický byt Elisy Serrano
Design interiérů

Máte rádi různorodost? Eklektický byt španělské influencerky vás osloví

Ne pro každého je méně více. Pokud máte rádi různorodost, určitě vás osloví eklektický byt španělské influencerky. A možná u ní objevíte způsob, jak dostat do bytu vše, co máte rádi – staré i nové.

Barevný kuchyňský ostrov v tmavě růžové barvě
Kuchyně

Dvoubarevné kuchyně? Další odstín kuchyňský prostor opticky odlehčí a oživí ho, pozor ale na chyby!

Proč zůstat u jedné, když můžete mít barvy dvě? Další odstín dokáže kuchyňský prostor opticky odlehčit, upřít pozornost na nejmilejší místo nebo ho přiměřeně oživit.

Barevný interiér - Dům s přístavbou v Brooklynu
Návštěvy domů

Dům plný barev a vzorů, které jsou v dokonalé harmonii

Poskočí vaše srdce radostí vždy, když vidí kombinaci výrazných barev a vzorů? Tento dům potom budete milovat. Už na první pohled v něm totiž vládne originalita a radost ze života.