Zdroj: HOME 5/2023

Šikovné přeměny, předělávky a vylepšení s nízkým rozpočtem. Květnový HOME je v prodeji!

12. 05. 2023 Sdílet

Inspirujte se praktickými přeměnami v novém vydání časopisu HOME. Máme pro vás i nápady, jak oddělit prostor v interiéru nebo vyřešit atypickou kuchyň.

Starý byt ukázal netušený potenciál

Zavedeme vás do zajímavě předělaného malého bytu – do kdysi tmavého a nepraktického prostoru v přízemí domu z 50. let, který se změnil na světlem zalitý byt. Mladé dvojici v něm nic nechybí, navíc sem odkrytý historický strop vnesl prvek, který se jen tak někde nevidí.

Rekonstrukce malého bytu

Zdroj: HOME 5/2023

8 nápadů, jak oddělit prostor v interiéru

Chybí vám stěny, ale zdění nepřichází v úvahu? Řešením mohou být oddělovací prvky či chytré optické triky – některé poskytnou soukromí, jiné maximalizují úložný prostor nebo změní atmosféru místnosti. Inspirovat se můžete v květnovém HOME.

8 nápadů, jak oddelit prostor v interiéru

Zdroj: HOME 5/2023

2 panelákové byty, 2 praktické přeměny

Jak předělat panelákový byt v rozumném čase, s rozumnými náklady a s praktickým výsledkem? Katka a Rafael úspěšně zvládli už dvě takové proměny – z třípokojového bytu udělali 4 + kk a dvougarsonku chytře vylepšili. O své zkušenosti se s námi podělili.

Preměna panelákového bytu

Zdroj: HOME 5/2023

Atyp v atypu

Máme pro vás nápady na řešení kuchyní v atypických prostorách – v malé úzké místnosti, u dveří, na rohu nebo třeba pod schody.

Atypická kuchyň

Zdroj: HOME 5/2023

10 prvků v zahradě, které podporují dětskou fantazii

Dobře promyšlená, zábavná zahrada dokáže odlákat děti od televizorů či tabletů. Jak však do ní zakomponovat hrací prvky nenápadně a s citem tak, aby byly lákavé pro naše ratolesti a zahrada i s nimi vypadala půvabně a vkusně? I to vám prozradíme v aktuálním vydání.

10 prvků v zahradě, které podporujú dětskou fantazii

Zdroj: HOME 5/2023

Nové číslo časopisu HOME si můžete v prodejnách tisku koupit od 12. 5. 2023, nebo si objednejte online roční předplatné.

Titulní strana květnového vydání HOME 2023

Zdroj: HOME 5/2023

Text: Lucia Blažiová

Kategorie: Novinky
Tagy: časopis HOME malé byty Od partnerů plánování zahrady rekonstrukce bytu
Sdílejte článek