rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukce kuchyně Pokud jste se právě rozhodli pro rekonstrukci kuchyně, zjistěte, jaké výzvy a nečekaná překvapení vás mohou čekat. Přečtěte si v našich článcích.

Tipy k rekonstrukci kuchyně
Kuchyně

Nejvyšší čas na rekonstrukci kuchyně? Nezapomeňte na několik důležitých otázek

Rekonstrukce kuchyně – rozsáhlejší i menší – sestává z množství činností. Nestačí jen umět si vybrat barvy a materiály, už při plánování přijde vhod pár dobrých rad. Tak bude kuchyně přesně podle představ – pěkná i praktická.

Rekonstrukce kuchyne
Kuchyně

Odhodlání k výměně kuchyně se rodině z Valtic vyplatilo. Proměna se nakonec dotkla i dalších místností

Díváte se na svou starou kuchyni a říkáte si: Vyměním ji, až doslouží? To však může trvat ještě dlouhá léta… A nikdo nechce trávit čas v nepraktické a nevzhledné kuchyni. Stejně to bylo i u majitelů domu ve Valticích – ti se však po letech k rekonstrukci kuchyně odhodlali. A nezůstalo jen u ní.

Časopis Home
Novinky

Červnové vydání HOME je plné tipů, jak na zahradu a praktický domov

Červnové číslo časopisu HOME už na vás netrpělivě čeká ve stáncích. Věnuje se také zahradě. Přesněji jejím stinným koutům, které však mohou být krásné, vyberete-li do nich ty správné rostliny. Pozve vás na několik zajímavých návštěv do bytů a domů, které prošly výraznou proměnou, a dá vám několik tipů pro zabezpečení domácnosti před zloději.

Moderní kuchyň s cihlou a ostrovem
Kuchyně

9 tipů, jak oživit zestárlou kuchyni

Většina věcí se časem mění. A změny se mohou domáhat také kuchyně, které nám po letech zevšedněly a „zestárly“. Chybí vám ale dobrý nápad? Inspirace je prvním krokem ke změně a my jsme zde na to, abychom vám ji ukázali.

Černá baterie v kuchyni detail
Kuchyně

Černá je dobrá: podmanivé provedení GROHE Matt Black pro sofistikovaný interiér

Co se týče aktuálních preferencí v interiérovém designu, zdá se, že černá je nová bílá. A tento trend dalece přesahuje hranice kuchyně. Výrazně černé prvky v kuchyních, ale i kompletní, celočerné interiéry vidíme čím dál tím častěji na instagramových feedech, v designových magazínech a domácnostech milovníků moderního designu. Společnost GROHE nyní rozšiřuje svou barevnou kolekci GROHE Colors o Matt Black, matně černou, která umožní architektům a designérům obohatit své interiérové koncepty o odvážné designové klenoty.

Šedá pracovní kuchyňská komoda
Kuchyně

Nejčastější chyby při plánování kuchyně

Dobře navržená kuchyň nám dokáže ušetřit plno nervů, času, ale i zabránit zbytečným kolizím při přípravě jídla. Víte, jaké jsou nejčastější chyby při jejím plánování?

Šedá kuchyň s koralovou stěnou
Kuchyně

Dokonale promyšlená a neotřelá kuchyň je všechno, jen ne tradiční

V kuchyni nemusíte dělat radost jen svým chuťovým buňkám – přistupte ke kuchyni jako k prostoru, kterému můžete dodat zajímavé barvy a tvary, a polahoďte tak i svému oku. Taková je i tato kuchyně a my se jí nemůžeme nabažit!

Obývací pokoj a kuchyň
Rekonstrukce domu

Zasloužený nový start: Proměna obývacího pokoje a kuchyně v domě po babičce

S návratem do rodinného domu po babičce se mohou vynořovat nejen krásné vzpomínky, ale i problémy související s plnohodnotným bydlením. Díky pečlivě promyšlené rekonstrukci a pomoci známých se však toto bydlení proměnilo ze snu v krásnou realitu.

Foto: Alvhem
Design interiérů

Ideální pro plnohodnotné bydlení: Okouzlující čtyřpokojový byt v severském stylu

Půdní byty na ulici Karla Gustava v čtvrti Vasastan v švédském Göteborgu jsou jedny z nejkrásnějších bytů, jaké v této metropoli můžeme najít. Zrekonstruované bytové domy se datují až do osmdesátých let 19. století a poskytují štědré prostory, vysoké stropy a originální architektonické prvky a řešení.

výmena kuchynského drezu
Kuchyně

Jak na to: Výměna kuchyňského dřezu

Vyměnit a namontovat kuchyňský dřez je úplně jednoduché – pohodlně to zvládnete za jedno odpoledne. Měníte-li dřez, doporučujeme i výměnu sifonu.