Centrální vysavač Husky

27. 05. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Silné, odolné a vytrvalé centrální vysavače Husky zbaví vaši domácnost prachu, alergenů a dalších nečistot, a přefiltorvaný vzduch odvádí z domu pryč. Při vysávání díky tomu nedochází v místnostech k víření prachu usazeného na záclonách […]

Silné, odolné a vytrvalé centrální vysavače Husky zbaví vaši domácnost prachu, alergenů a dalších nečistot, a přefiltorvaný vzduch odvádí z domu pryč. Při vysávání díky tomu nedochází v místnostech k víření prachu usazeného na záclonách či nábytku, což ocení nejen alergici. Pořizovací cena je vzhledem k nabídnutým kvalitám opravdu zajímavou nabídkou.

Kvalita s doživotní zárukou

Výrobce centrálních vysavačů Husky klade u svých produktů velký důraz na dlouhou životnost, kvalitu použitých materiálů a motorů. Jako jednoduchý důkaz kvality nabízí bezkonkurenční doživotní záruku na všechny centrální vysavače s bypass technologií nezávislého chlazení silného průmyslového motoru. Centrální vysavač Husky není spotřebním materiálem, je investicí, která vám bude sloužit dlouhé roky.

Agregáty centrální vysavače Husky

Filtry SILPURE s příměsí stříbra
Centrální vysavače Husky vybaveny zdokonaleným filtračním systémem, který obsahuje permanentním filtr s obsahem patentované přírodní látky SILPURE, která zabraňuje růstu bakterií na jeho povrchu. SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Stříbro je přirozený nepřítel bakterií – SILPURE je pro Husky vysavače zdravé a ekologické řešení.

Centrální vysavače Husky

Husky má vodu rád
Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i mimořádná možnost přímého sání mokrých nečistot. Modely Husky Pro 10 a Husky Pro 20 mají motory speciálně uzpůsobeny mokrému úklidu, takže při vysávání není potřebné přiřazovat do oběhu externí separátory, jak je tomu běžné u konkurenčních výrobců.

Firma Husky již více jak 10 let dodává i automatické splachovací vysavače na náš trh.  Jedná se o řadu vysavaču H2O Pro, což je univerzální centrální vysavačový systém, který veškeré nečistoty odvádí přímo do kanalizace. Husky je věrně připraven vždy, když jej potřebujete. 

Centrální vysavače Husky

 

Hadice skryté ve zdi a chytré doplňky
K centrálním vysavačům patří i chytré doplňky a příslušenství, které usnadňují a zrychlují úklid. Centrální vysavače Husky je možné doplnit systémem Hadice skryté ve zdi. Na vysávání stačí vysunout hadici (délka až 15 metrů) z trubního rozvodu, po dokončení úklidu jen odjistíme pojistku a hadice se sama skryje zpět. Nemusíme ji nikam přenášet, ani chránit proti poškození. Snadněji už to snad nejde.
Podobným doplňkem, ale s možností dodatečné montáže, je hadice VROOM, která je skryta v elegantním boxu v kuchyňské lince, šatní skříni či stropním držáku, a která si během 3 vteřin poradí se suchými nečistotami v dosahu až 7 metrů.

V kuchyni určitě ocení lopatku Drawer Vac, na kterou stačí namést drobky, zaklapnout a tím sepnout sací jednotku. Úklid je vyřešen. A kdyby nečistoty spadly na zem, poradí si s nimi štěrbinová zásuvka Magic Sweep, kterou je možné dodat i v odolném a elegantním nerezovém provedení – přesně v duchu značky Husky.
Na chytré příslušenství, včetně hadic se vztahuje nadstandardní záruka v délce 5 let.

Centrální vysavače Husky

Husky Vás nezruinuje
Například pro dům s podlahovou plochou do 160m2 garantujeme maximální cenu 39.900,- Kč. Cena zahrnuje dodávku a montáž kompletního systém centrálního vysavače, která obsahuje vysavačovou jednotku HUSKY Cyklon s doživotní zárukou, sadu příslušenství se zárukou 5 let, tři vysavačová zásuvky ABB, štěrbinovou zásuvku Vac Pan, kompletní montáž včetně materiálu a DPH.
Vzdávat se centrálního vysavače nemusíte ani v případě, že celou částkou před stavbou domu nedisponujete. Při výstavbě domu totiž stačí provést pouze první fázi systému, kterou jsou rozvody ve zdech, a jejichž cena se pohybuje kolem 10.000,- Kč, a samotnou sací jednotku dokoupit později. Vzdávat se centrálního vysavače Husky, by totiž byla velká chyba…

Dnešní domácnost si nikdo neumí představit bez vysavače. Při jeho výběru zvažuje každý investor mnoho kritérií. Cenu, spolehlivost, výkon, náročnost ovládání, údržbu, životnost. Kdo vybírá zodpovědně, rozhodně nemůžete minout centrální vysavače Husky.

Centrální vysavače Husky

Výhradním dovozcem centrálních vysavačů Husky je společnost Newag s.r.o., které působí na našem trhu již 20 let prostřednictvím svých poboček v Praze, Brně, Hradci Králové a Ústí nad Orlicí. Proškolený tým je připravený pomoci Vám s výběrem toho nejlepšího centrálního vysavače pro Váš dům.

Více na www.husky.cz

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: centralni vysavace Vysavače
Sdílejte článek

Diskuze