Výkonný robotický vysavač LG HOM-BOT Square je efektivním domácím pomocníkem pro každodenní úklid.

Místo víkendového úklidu hurá na piknik

18. 06. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

V mnoha českých domácnostech je víkend ve znamení úklidu. Utřít prach, vysát, setřít podlahy. Přestože jsou to zdánlivé maličkosti, které samostatně nezabírají mnoho času, opak je pravdou.

Údržba domácnosti se týká každého

Velmi užitečné je pro každou hospodyňku zapojit do úklidu všechny členy rodiny. A to ideálně tak, aby nikdo nepoznal, že vlastně uklízí. Po umytí zubů setřít umyvadlo, špinavé prádlo vždy dávat do koše, nádobí skládat rovnou do myčky. Čím dřív takovým návykům děti naučíme, tím lépe pro ně samotné. S partnerem to bude těžší – muži prý věnují úklidu pouze polovinu času a téměř čtvrtina z nich přiznává, že úklid nejraději nechají celý na partnerce. Jsou ale hraví a milují technické vymoženosti, jejichž prostřednictvím se dá pomoc v domácnosti také zajistit. Například nový HOM-BOT Square je hračkou, kterou každý muž rád naprogramuje. Víkendový uklízecí rituál se tak dá občas vyměnit za mnohem příjemnější piknik nebo výlet s rodinou.

Prach a alergeny, kterých se během úklidu zbavujeme, jsou nejen nepříjemným, ale i nebezpečným spolubydlícím. Nenápadně se usazují na povrchu, z nichž tím nejnáchylnějším je podlaha. Pobíhající děti a domácí mazlíčci prach velmi rychle zvíří a zapojí ho tak do cirkulace vzduchu v místnosti.

Výkonný robotický vysavač LG HOM-BOT Square je efektivním domácím pomocníkem pro každodenní úklid.

Výkonný robotický vysavač LG HOM-BOT Square je efektivním domácím pomocníkem pro každodenní úklid.

Jednou z možností, jak si usnadnit právě úklid podlah, je robotický vysavač. Moderní přístroje jako LG HOM-BOT Square jsou tiché, nenápadné, pracují za nás a navíc jim nevadí vysávat tutéž podlahu nejen denně, ale v případě potřeby i několikrát za den. Inteligentnímu systému s množstvím snímačů, které rozpoznají nejen aktuální polohu, ale i případné překážky, v úklidu nezabrání ani tma. To ocení především mámy, které jsou doma s dítětem a nemusí se tak robotickému vysavači vyhýbat. Usnadnit si život není nic špatného – vždyť kdo dnes pere prádlo na valše a mele si doma obilí na chléb? Jsme čím dál tím vytíženější a bez nových technologií bychom si z života prostě mnoho neužili.

Pro více informací navštivte http://www.lg.com/cz

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče uklid vysavace
Sdílejte článek

Diskuze