Samsung NaviBot Air Fresh

Vysavače Samsung si poradí s roztoči a byt provoní

14. 11. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Úklid s vysavači Samsung je snadný a účinný. Součástí jejich rozmanité výbavy je například speciální UV sterilizační turbokartáč a antialergická filtrace MicroPor na hubení roztočů. Vybrat si můžete také zcela samostatný robotický vysavač, který po […]

Úklid s vysavači Samsung je snadný a účinný. Součástí jejich rozmanité výbavy je například speciální UV sterilizační turbokartáč a antialergická filtrace MicroPor na hubení roztočů. Vybrat si můžete také zcela samostatný robotický vysavač, který po vysávání navíc zanechá svěží vůni.

Z nově rozšířené nabídky vysavačů Samsung si vyberete, ať už jste příznivce sáčkových či bezsáčkových vysavačů, nebo chcete úklid přenechat samostatnému robotickému vysavači. Vynikají silným sacím výkonem, vysokou pohyblivostí a mnoha dalšími vlastnostmi, díky kterým si vysávání vždy rychle odškrtnete ze seznamu domácích prací. 

Sázkou na jistotu je nejstabilnější bezsáčkový vysavač na trhu Samsung VC20F70HUCC s revoluční konstrukcí Motion Sync. Tělo tohoto bezsáčkového vysavače se otáčí nezávisle na kolečkách, takže umožňuje hladší, rychlejší a stabilnější pohyb i s náhlými obraty. Dále vyniká vysokým sacím výkonem 360 W, který je konstantní (vydrží 2x déle než u jakéhokoliv jiného vysavače).

Samsung VC20F70HUCC

Samsung VC20F70HUCC

Pokud dáváte přednost sáčkovým vysavačům, zamilujete si model Samsung VC21F60YKGC. A jestli máte navíc v rodině alergika, oceníte tento vysavač dvojnásob, jelikož obdržel atest od britské společnosti zabývající se alergiemi British Allergy Foundation. Díky unikátnímu UV sterilizačnímu turbokartáči na hubení roztočů si můžete být jistí, že i například matrace na spaní je skutečně čistá. Samozřejmostí je nejkvalitnější filtr HEPA H13 v unikátní kombinaci s uhlíkovým filtrem, který se stará o zachycení pachů ze vzduchu. Nechybí ani speciální antialergická filtrace MicroPor. V kombinaci s bezkonkurenčním sacím výkonem 530 W mu neunikne ani špína hluboko v kobercích. Vysavač Samsung VC21F60YKGC má stejně jako bezsáčkový model příslušenství 3 v 1 (hubice na prach, na čalounění a štěrbinová hubice) a infračervené dálkové ovládání sacího výkonu umístěné na rukojeti.

Samsung VC21F60YKGC

Samsung VC21F60YKGC

Zcela samostatným pomocníkem při úklidu je robotický vysavač Samsung NaviBot Air Fresh (VR10F53UBAK). Nejen že zanechá byt čistý, ale dokonce ho i provoní. Na výběr jsou speciální vonné sáčky s levandulovou nebo bylinkovou vůní, které stačí vložit do těla vysavače. Samsung NaviBot Air Fresh je dále vybavený chytrým navigačním systémem Visionnary Mapping Plus, který vytvoří mapu vaší domácnosti. Vypočítá tak nejefektivnější trasu mezi jednotlivými místnostmi a vždy naváže na místo, kde skončil s vysáváním před odjezdem do dobíjecí stanice. Součástí navigačního systému je také funkce Virtual Guard, která zabraňuje vysavači ve vstupu na zakázaná místa, nebo senzory proti kolizi, pádu a zamotání do kabelů.

Samsung NaviBot Air Fresh

Samsung NaviBot Air Fresh

www.samsung.com

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče domacnost Od partnerů uklid vysavace
Sdílejte článek

Diskuze