System Bona Spray Mop na čištění keramické dlažby, marmolea, vinylu, kamene

Reklama

Rádi bychom vám představili Bona Spray Mop čistící systém, který je určen pro čištění všech typů podlah. Jde o snadný úklid všech typů podlah – keramické dlaby, marmolea, vinylu, kamene, i dřevěné či laminátové podlahy.

Tento jednoduchý čistící systém je jedinečný v tom, že čistící prostředek je zabudován v mopu, tudíž netaháte těžký kbelík s vodou, ale pouze si ze skříně vytáhnete Bona Spray Mop (mop s čistícím prostředkem uvnitř), nasprejujete na podlahu a setřete mopem. 

mop

Úklid podlahy je velmi snadný a zvládnete jej jednou rukou v kapse! Nejen že zvládne vyčistit mastné skvrny, nečistoty, tekutiny, ale dosáhne i do těžce dosažitelných prostor. Je netoxický a ekologický. 

Bona Spray Mop čistící náplň je snadno doplňovatelná. V prodeji je 0.85 l náplň nebo ekonomické 4 l balení jak pro keramickou dlažbu, marmoleum, vinyl, tak i pro dřevěné a laminátové podlahy.

Mikrovláknová utěrka Bona Cleaning Pad vydrží až 300 vyprání a dá se prát v pračce bez použití aviváže. Čistí podlahu šetrně a na mop se přichytne na suchý zip umístěný přímo na hlavě mopu.

Nechte se inspirovat ŠVÉDSKOU KVALITOU!

www.bonaspraymop.cz

Zdroj: Bona CR spol. s r.o.

Reklama
Reklama

Komentovat