System Bona Spray Mop na čištění keramické dlažby, marmolea, vinylu, kamene

System Bona Spray Mop na čištění keramické dlažby, marmolea, vinylu, kamene

24. 04. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Rádi bychom vám představili Bona Spray Mop čistící systém, který je určen pro čištění všech typů podlah. Jde o snadný úklid všech typů podlah – keramické dlaby, marmolea, vinylu, kamene, i dřevěné či laminátové podlahy. […]

Rádi bychom vám představili Bona Spray Mop čistící systém, který je určen pro čištění všech typů podlah. Jde o snadný úklid všech typů podlah – keramické dlaby, marmolea, vinylu, kamene, i dřevěné či laminátové podlahy.

Tento jednoduchý čistící systém je jedinečný v tom, že čistící prostředek je zabudován v mopu, tudíž netaháte těžký kbelík s vodou, ale pouze si ze skříně vytáhnete Bona Spray Mop (mop s čistícím prostředkem uvnitř), nasprejujete na podlahu a setřete mopem. 

mop

Úklid podlahy je velmi snadný a zvládnete jej jednou rukou v kapse! Nejen že zvládne vyčistit mastné skvrny, nečistoty, tekutiny, ale dosáhne i do těžce dosažitelných prostor. Je netoxický a ekologický. 

Bona Spray Mop čistící náplň je snadno doplňovatelná. V prodeji je 0.85 l náplň nebo ekonomické 4 l balení jak pro keramickou dlažbu, marmoleum, vinyl, tak i pro dřevěné a laminátové podlahy.

Mikrovláknová utěrka Bona Cleaning Pad vydrží až 300 vyprání a dá se prát v pračce bez použití aviváže. Čistí podlahu šetrně a na mop se přichytne na suchý zip umístěný přímo na hlavě mopu.

Nechte se inspirovat ŠVÉDSKOU KVALITOU!

www.bonaspraymop.cz

Zdroj: Bona CR spol. s r.o.

Kategorie: Novinky Spotřebiče
Tagy: mop podlaha uklid
Sdílejte článek

Diskuze