Doplňky do kuchyně

Zařizování kuchyně přináší mnohým radost, protože to znamená nový design, nové a užitečné doplňky do kuchyně, nový pocit. Kuchyně jsou srdcem domova a také místem, kde se celá rodina setkává, proto je to jedna z nejdůležitějších místností v celém bytě či domě. Zkrášlete svou kuchyň originálními doplňky. Doplňky do kuchyně mohou být praktické, nebo jen estetické. V každém případě by měly být originální, inovativní, zajímavé a veselé. Doplňky do kuchyně mohou být také různé přístroje a soupravy, dózy a mísy, police nebo úložné prostory / otvory / boxy. Některé doplňky do kuchyně budete využívat denně, jiné jen příležitostně, a podle toho by měly být i umístěny. Dnes už totiž i soupravu nožů najdete v dekorativním stojánku, který může být uložen na pracovní ploše vašeho dřezu, místo v šuplíku. Inspirace na různé doplňky do kuchyně můžete najít i v našich článcích.
Uspořádaní kuchyně musí mít svou logiku
Černá kuchyně

Uspořádaní kuchyně musí mít svou logiku

Uspořádání kuchyně musí mít svou logiku – chladnička by měla být co nejblíže ke dveřím a mezi varným centrem a dřezem by mělo zůstat minimálně 30 cm volné plochy. Varná deska má být od konců a rohů pracovní […]

Kuchyně – návrat do minulosti
Dlažba do kuchyně

Kuchyně – návrat do minulosti

Místo minimalistického designu a sterilně čistých ploch, někteří lidé opět zatoužili po atmosféře z dětství. A tak se o slovo hlásí rustikální kuchyně.