Zdroj: Schüco CZ

Inteligentní senzor zajistí skrytou a soběstačnou kontrolu zavřených oken

13. 05. 2022 Sdílet

Schüco SensTrack wireless je inteligentní senzor, který sleduje stav zavřených okenních systémů Schüco. Tento patentovaný inteligentní systém upozorní uživatele, zda je okno bezpečně zavřeno, aniž by k tomu potřeboval vnější zdroj energie. Bezdrátový senzor je bez baterie a kinetickou energii získává z pohybu kování při zavírání a otevírání okna, takže je energeticky soběstačný, udržitelný a bezúdržbový.

Bezdrátový systém Schüco SensTrack wireless je skrytý v drážce kování a trvale monitoruje stav uzavření okna. Energie potřebná pro bezdrátovou komunikaci s řídicí jednotkou inteligentní domácnosti, která je kompatibilní s technologií EnOcean, je generována z pohybu kování při zavírání a otvírání okna a je tedy energeticky soběstačným systémem kontroly.

Bezdrátový bezbateriový zajišťovací prvek na okně

Bezdrátový bezbateriový zajišťovací prvek lze přímo připojit k systémům kompatibilním s technologií EnOcean nebo k systémům KNX pomocí další externí brány. Zdroj: Schüco CZ

Inteligentní bezdrátový senzor lze zároveň propojit s dalšími zařízeními na bázi technologie EnOcean a vytvořit tak přidanou hodnotu. Například po připojení k termostatu kompatibilnímu s technologií EnOcean může systém Schüco SensTrack wireless proměnit váš domov v tepelně komfortnější a energeticky úspornější prostředí.

Schueco SensTrack wireless system

Energeticky soběstačný bezdrátový systém kontroly zavírání lze snadno namontovat do drážky kování stávajících oken Schüco. Zdroj: Schüco CZ

Senzor Schüco SensTrack wireless lze instalovat i dodatečně

Pro instalaci bezdrátového senzoru není nutné žádné další zpracování profilu. Bezdrátový senzor lze snadno a rychle namontovat do drážky kování okna. Vzhledem k tomu, že nevyžaduje externí napájení energií, je monitorování systému zavírání také mimořádně udržitelné a bezúdržbové, protože nejsou zapotřebí baterie a není nutné je vyměnit.

Schueco SensTrack wireless system v telefonu

Zdroj: Schüco CZ

Systém Schüco SensTrack wireless lze instalovat nebo dodatečně namontovat do okenních systémů Schüco AWS s kováním AvanTec a AvanTec SimplySmart.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz

Zdroj: PR článek Schüco CZ

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: Bezdrátové technologie Inteligentní systémy okenní profily okenní rámy Okenní systémy okno
Sdílejte článek