Kvalitní stínění pro dobrý spánek

30. 12. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Kvalitní stínění zaručí kvalitní spánek. Světelný smog nedá odpočinout našim buňkám a cítíme se tak neustále unavení. Dejte proto vyčerpanosti a únavě sbohem a dopřejte si kvalitní žaluzie či rolety do vašeho domu či bytu. Interiérové i venkovní stínění může mít různou barvu, materiál, design i kvalitu.

Horizontální žaluzie

Klasické horizontální žaluzie se hodí pro všechny typy plastových oken a euro oken. Interiérové žaluzie s tyčkou a klasickým provázkem nebo meziskelní žaluzie pro starší typ panelákových oken vám dovedou prohloubit spánek. Moderní interiérové hliníkové žaluzie mají vyvážené rozměry a velmi dobře se ovládají. Mají také dostatečnou tuhost materiálu a velkou odolnost proti poškození. Designové žaluzie jsou nabízeny v mnohých barevných odstínech a je možné je velmi dobře sladit s vaším interiérem. Mohou být skvělým doplňkem domu, bytu při pohledu z venku, i doplňkem místnosti uvnitř. Mohou být vyrobeny i na atypické typy oken.

venkovni_zaluzie26

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie mohou mít různé dekory látek. Je možné je vyrobit i pro atypická okna. Jsou to právě vertikální látkové žaluzie, které mohou být velmi zajímavým interiérovým doplňkem. Velmi dobře zastíní místnost a dopřejí vám kvalitní a klidný spánek. Vyrábí se z textilních, polyesterových lamel či s příměsí bavlny. Screenové či speciální lamely jsou vyrobené formou napařeného hliníku pro snížení tepelných zisků v místnosti. Díky otáčení těchto lamel můžete dokonale kontrolovat světlo a zajistit si tak soukromí v místnosti. Chcete-li něco speciálního, zvolte třeba Plisé, což je pravidelně skládaná látka v mnoha barevných odstínech a s různou intenzitou průsvitnosti.

Žaluzie si v Plzni můžete objednat na adrese www.universtech.cz

Venkovní žaluzie praktické i okouzlující

Venkovní žaluzie jsou v současné době naprosto nejefektivnějším stíněním pro zabránění prosvitu až 80 % slunečních paprsků. Naprosto spolehlivě zamezí přehřívání interiéru a zároveň zachovají přístup denního světla do místnosti. Naklápěním lamel, které mají exteriérové žaluzie, snadno regulujete teplotu i světlo v místnosti. Je tak dobře zajištěno příjemné klima v místnosti i v horkém počasí.

venkovni_zaluzie28

Venkovní žaluzie jsou moderním architektonickým prvkem a hodí se na rodinné i bytové domy, do kanceláří či škol. Vyrábí se v mnoha barvách a mohou být tak moderním designovým doplňkem dané budovy. Jsou stylistickým prostředkem pro kreativní vyjádření vašeho názoru i vkusu. Široké lamely se dají z interiéru nastavit z libovolného úhlu a zamezí zvědavým pohledům kolemjdoucích zvenčí. Současně ale dovolují volný výhled zevnitř ven. Ovládání může být manuální nebo automatické.

Více informací o venkovních žaluziích můžete najít na www.venkovni-zaluzie.org, kde si je můžete i objednat.

Kazetové markýzy a výsuvné markýzy

Pro vaše krásné terasy a balkóny se hodí výsuvné markýzy z kvalitních látek. Látky mají speciální ošetření proti vyblednutí díky UV filtrům a impregnaci proti vodě a plísni. Kazetové markýzy jsou zajímavou a estetickou variantou, kdy se navine celá látka do celohliníkového boxu. Existují také varianty jako otevřená markýza, kazetová markýza, nebo polokazetová markýza. Hodí se pro zastínění zahrádek, pro zahradní restaurace, letní zahrádky i zimní zahrady. Výsuvné markýzy mohou být ovládány s použitím kliky nebo pomocí motorového ovládání. U automatizované varianty si lze vybrat ovládání tlačítkem na zdi nebo dálkovým ovladačem.

Předokenní rolety a látkové rolety

Kvalitní předokenní rolety na motorové či ruční ovládání můžete mít přesně na míru, v různých barevných variantách a s automatickým ovládáním. Jejich velkou předností je, že kromě zastínění umí odstranit i hluk. Bude se vám tedy spát jedna báseň. Venkovní screenové rolety mají protisluneční ochranu a tyto clony udržují příjemnou teplotu. Látkové rolety jsou vhodné pro lepší sladění interiéru a lze vybírat z široké palety látek a barev.

Jeden z největších výrobců vnitřního i venkovního stínění v České republice je www.univers.cz, kde si jejich výrobky můžete i objednat.

ZDROJ: PR článek společnosti Univers Tech s.r.o.

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: rolety stineni stínění oken zaluzie
Sdílejte článek

Diskuze