Vinylová podlaha v kancelárii
Zdroj: Gerflor

Současná kolekce vinylových dílců Gerflor Creation se nese ve znamení designu a kvality

26. 09. 2022 Sdílet

Vinylové dílce Creation patří mezi „vlajkovou loď“ společnosti Gerflor, a i u letošní kolekce, prezentované pod heslem „All in one“ se zákazníci a interiéroví architekti setkají s tím nejlepším, co Gerflor v oblasti vinylových krytin nabízí. Celý sortiment se nese v duchu novinek nejen v rámci nových designů, ale také v oblasti kvality a technologií.

Lepené dílce Creation jsou určeny k trvalé instalaci na připravený podklad a jsou ideální pro novostavby. Díky možnosti kombinace více typů lamel dávají tvůrcům interiéru volnou ruku při originálním návrhu nové podlahy. Rigidní zámkové dílce Creation nabízí Gerflor ve dvou variantách: řadu SOLID CLIC tvoří dílce s novou generací DUO CORE 2.0 technologií, což je kombinace rigidní vrstvy pro lepší stabilitu a vinylové vrstvy pro lepší komfort při chůzi. Dílce RIGID LOCK ACOUSTIC mají integrovanou akustickou podložku, schopnou tlumit zvuk až o 19 dB.

Vinylové dílce Gerflor Creation pro volnou pokládku LOOSELAY ocení zejména maloobchody či kanceláře. Jejich velkou předností je rychlá a snadná instalace. Kromě již známých kolekcí Creation 30, Creation 55 a Creation 70 přichází letos Gerflor s novou řadou Creation 40, určenou pro běžné komerční prostory s trvalým užíváním (zátěžová třída 32). I tato řada nabídne nadčasový design, nejnovější trendy a výkonnou povrchovou úpravu.

Přehled všech kolekcí vinylových dílců Gerflor Creation naleznete na www.gerflor.cz.

Zdroj: Gerflor

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: podlahy technologie vinylové podlahy vinyly
Sdílejte článek