Zdroj: Bramac

Střecha v exkluzivních barvách

07. 05. 2021 Sdílet

Velmi netradiční barevný odstín střešní krytiny má v nabídce společnost BRAMAC.

Betonová taška Classic STAR se vyrábí v exkluzivní barevnosti mocca metalic. Tento tmavě hnědý odstín s metalickými odlesky působí hřejivým a uklidňujícím  dojmem. Krása krytiny obzvlášť vyniká v kontrastní kombinaci se světlou fasádou v barvě bílé kávy. Mocca metalic ale sluší i dřevěným a kamenným obkladům nebo fasádám z cihlových pásků. Samotný model krytiny má elegantní a symetrický tvar s decentním zvlněním.

Classic mocca metalic

Zdroj: Bramac

Atraktivní barevnost ale není tím jediným, co činí tuto střešní krytinu výjimečnou. Model Classic STAR disponuje inovativní výrobní technologií STAR. Zatímco povrch standardních betonových tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašek s technologií STAR je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky.

Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Krytina má navíc do povrchu integrované speciální pigmenty, které odráží třikrát více infračerveného záření než běžné střešní krytiny a snižují teplotu na spodní straně tašek až o deset stupňů. Střešní tašky Classic STAR díky tomu poskytují účinnou ochranu proti přehřívání střechy.

Zdroj: Bramac

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: betonové tašky oprava střechy strechy střešní krytiny
Sdílejte článek