Zdroj: Mediterran

Střešní tašky Terran bodují životností, designem a povrchovou úpravou

04. 10. 2022 Sdílet

Vybíráte střešní krytinu na novou střechu nebo plánujete rekonstrukci a potřebujete poradit? Mezi ty mimořádně oblíbené patří v posledních letech střešní krytiny Terran, které nabízí široký sortiment, bohatý výběr barev a tvarů, výborné služby a jako jediné mezi výrobci betonových střešních krytin až 50letou záruku.

Široký sortiment je velkou výhodou

Novou či rekonstruovanou střechu můžete díky taškám Terran vytvořit bez jakéhokoliv omezení barvy, druhu i tvaru tašky – na výběr máte pět hlavních typů této betonové střešní krytiny: Synus, Danubia, Coppo, Rundo, Zenit. Mezi nimi si každý určitě najde to své. Konstrukčně nejmodernější jsou lehké tašky Synus s elegantním profilem ve tvaru sinusoidy, bestsellerem je řada Danubia.

Střešní tašky Danubia symbolizují přirozenou harmonii a svými měkkými liniemi ideálně zapadají do české přírody a krajiny. Dostupné jsou v mnoha variantách barevného řešení a také proto jsou tolik oblíbené mezi zákazníky. Střešní betonové tašky řady Terran Danubia se vyrábí ze speciálního barevného betonu a vynikají vysokou pevností a dokonale odolnou povrchovou úpravou.

Produktová linie Coppo svými barevnými odstíny a tvary připomíná náladu zemí Středomoří a její dynamické linie a inspirativní barevné kombinace tašek zapůjčí vašemu rodinnému domu tvůrčí a originální vzhled. Bobrovka Rundo je symbolem snadno použitelné a vysoce estetické tašky s nádechem tradice, ale vyrobené plně dle požadavků současné doby. Pátá řada – Zenit – představuje moderní plochou tašku, jejíž design byl inspirován současnými inovativními trendy. 

Atraktivní je i pestrá barevná škála, od klasických barevných odstínů k moderním motivům

Estetické účinky barev zesiluje i povrchová úprava nejvyšší kvality EVO, díky které mají tašky výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Barvy a tóny střešní krytiny jsou hlubší a živější, dlouhotrvající ochrana zachová tóny barev a jejich intenzitu. Kvůli samočistícímu povrchu střecha zůstává čistší a výrazně lépe odolá UV záření. Samozřejmostí je vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám a mechu. Taška s touto povrchovou úpravou nenasákne vodou, má mimořádně dlouhou životnost a estetický lesk.

Zenit carbon strešní tašky

Zenit carbon. Zdroj: Mediterran

Nová povrchová úprava INOVA, kterou jsou například ošetřeny černé tašky Terran Synus nebo Danubia v odstínech černá, antracit a další, nabízí vysokou odolnost barev, vynikající odolnost proti oděru, odolnější ochranu vůči mechu a hedvábný vzhled.

Samozřejmostí je výborná dostupnost, bonusem 50letá záruka

U tašek TERRAN oceníte i širokou síť prodejců, ohleduplnost k životnímu prostředí a nejmodernější technologie – ta současná patří mezi nejvyspělejší v Evropě. A bonus navíc – 50letá záruka na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost je mezi výrobci betonových střešních krytin opravdu jedinečná.

Rodinnému domu tradiční stavební materiál sluší

Beton je tradičním stavebním materiálem s historií více jak tisíce let. Starověcí Řekové používali směs páleného vápna a písku už v období 2000 př. n. l. Římané přimíchávali k vápenné omítce i sopečný popel. Kopule Pantheónu v Římě se svým průměrem 43,3 m byla zhotovená z takového betonu již ve II. století! První střešní krytiny z betonových tašek se začaly objevovat v Evropě cca před 150 lety. Upřesněním receptur a zkvalitněním výrobních procesů pak došlo k všeobecnému rozšíření použití betonu. 

Další informace o betonové střešní krytině Terran najdete na www.terran.cz

Zdroj: PR článek společnosti Mediterran

Kategorie: Rekonstrukce domu
Tagy: Od partnerů stresni konstrukce střešní krytiny střešní systémy střešní tašky
Sdílejte článek