Bramac opět mezi nejlepšími – čestné uznání za Classic STAR

Bramac opět mezi nejlepšími – čestné uznání za Classic STAR

05. 02. 2014
Diskuze (1)
Sdílet

O víkendu skončil 16. ročník veletrhu Střechy Praha 2014. Již tradičně se vystavovatelé největšího veletrhu v oboru střech v ČR snažili zaujmout odbornou porotu, ale i běžné návštěvníky svými produkty i zajímavou expozicí. V prestižním […]

O víkendu skončil 16. ročník veletrhu Střechy Praha 2014. Již tradičně se vystavovatelé největšího veletrhu v oboru střech v ČR snažili zaujmout odbornou porotu, ale i běžné návštěvníky svými produkty i zajímavou expozicí. V prestižním klání o nejlepší exponát se opět sešlo mnoho zajímavých výrobků, z nichž by si každý zasloužil zvýšenou pozornost. Classic STAR zazářil a potvrdil své kvality, kterou odborná porota ocenila čestným uznáním.

Classic STAR splňuje náročné požadavky zákazníků. Jde totiž o novinku, která představuje nový trend v technologii výroby střešních tašek. Disponuje jedinečně hladkým atraktivním povrchem, který omezuje usazování nečistot, mechů a řas. Pevnost tašky zajišťuje zvýšenou odolnost proti extrémním vlivům počasí. Do povrchu integrované speciální pigmenty odrážejí třikrát více infračerveného záření než běžné tašky, omezují přehřívání střechy a podílí se na zachování příjemného klimatu v podkrovních prostorech. S technologií STAR udělal vývoj výroby střešních tašek významný krok vpřed.

scan1391

www.bramac.cz 

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: bramac strecha strešní krytina
Sdílejte článek

Diskuze

  • Prosím o bližší informace o betonové tašce Classic Star ( technický list, ceník)
    Děkuji.
    Šnajdr

    Ing. Jaroslav Šnajdr