COMPRI – komplexní řešení izolací

04. 10. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Pokud toužíte po stoprocentní kvalitě, funkčnosti a dlouhé životnosti stavby, zapomeňte na častou praxi kombinování nejlevnějších materiálů od různých výrobců. Bezstarostného, úsporného a k tomu zdravého bydlení můžete dosáhnout jedině výběrem kvalitních materiálů a technologií, […]

Pokud toužíte po stoprocentní kvalitě, funkčnosti a dlouhé životnosti stavby, zapomeňte na častou praxi kombinování nejlevnějších materiálů od různých výrobců. Bezstarostného, úsporného a k tomu zdravého bydlení můžete dosáhnout jedině výběrem kvalitních materiálů a technologií, které spolu dobře fungují.

Proto firma CIUR a.s. představuje pod názvem COMPRI® ucelený skladebný systém materiálů, který umí vyřešit veškeré možné situace týkající se tepelných izolací staveb a rovněž i akustického komfortu. Jednotlivé materiály systému jsou totiž nejen kvalitativně stoprocentně prověřené a vyzkoušené, ale především se vzájemně doplňují a funkčně na sebe navazují. Z hlediska tepelných izolantů se jedná o foukané izolace na bázi celulózy, minerálního vlákna a nenasákavého polystyrenu. Při správné koordinaci zateplovacího postupu lze všechny aplikace provádět přímo na stavbě, tzn. včetně rekonstrukcí starších domů. Specializované aplikační firmy jsou navíc vybaveny přístroji, které velmi přesně vyhodnotí kvalitu díla. Pro možnost vytvoření potřebného izolačního prostoru prakticky kdekoliv v objektu slouží expandéry Huffer®.

7

Systém COMPRI® nabízí dále unikátní patentované izolační desky firmy Unger Diffutherm® určené pro vnitřní a vnější zateplení objektů. Pomocí dřevovláknitých desek Unger® lze také vytvořit dokonale fungující difúzně otevřenou konstrukci fasády včetně omítkového systému. Díky svým vlastnostem vycházejícím ze samé podstaty přírodního materiálu (dřeva) nabízejí uživateli desky rovnoměrnou a rychlou distribuci vlhkosti. Skladbu materiálů COMPRI® uzavírá řada speciálních desek značky Wolf®, které jsou určeny pro zvukové izolace objektů a místností s vysokými požadavky na akustický komfort.

Více informací na stránkách www.compri-izolace.cz

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: dum izolace
Sdílejte článek

Diskuze