Energeticky úsporné okenní profily Schüco Alu Inside

07. 03. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Základ plastového profilu Alu Inside německé značky Schüco tvoří energeticky optimalizovaná konstrukce bez ocelových výztuží. Profil stavební hloubky 82 mm vychází z patentované technologie spojení hliníku s plastem, již dříve použité u osvědčeného systému Schüco […]

Základ plastového profilu Alu Inside německé značky Schüco tvoří energeticky optimalizovaná konstrukce bez ocelových výztuží. Profil stavební hloubky 82 mm vychází z patentované technologie spojení hliníku s plastem, již dříve použité u osvědčeného systému Schüco Corona SI 82+. Nový okenní systém Alu Inside však vykazuje lepší tepelně technické (Uf až 0,76 W/(m2K)) i statické vlastnosti, a to při nižší spotřebě materiálu a ekologičtější výrobě.

Systém Alu Inside je navíc nabízen za cenu srovnatelnou s tradičními systémy s ocelovou výztuhou téže stavební hloubky. Výměnou starých oken za tyto energeticky úsporné profily můžete u běžného rodinného domu ušetřit až 33 % dosavadní energetické spotřeby. Životnímu prostředí se současně ulehčí o téměř 4.500 kg emisí CO2 ročně.

Úzké pohledové šířky a klasická geometrie křídla s jasnými liniemi vyhovují nadčasovému designu moderní architektury. Meze se nekladou ani při volbě barevného provedení, profil je mimo jiné kompatibilní s technologií povrchových úprav Schüco AutomotiveFinish. Výsledkem jsou metalické odstíny, díky kterým je plastový profil na první pohled k nerozeznání od hliníkového.

zdroj: Schüco CZ, s.r.o.

zdroj: Schüco CZ, s.r.o.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz.

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: okno profily
Sdílejte článek

Diskuze