Energeticky úsporné okenní profily Schüco Alu Inside

Reklama

Základ plastového profilu Alu Inside německé značky Schüco tvoří energeticky optimalizovaná konstrukce bez ocelových výztuží. Profil stavební hloubky 82 mm vychází z patentované technologie spojení hliníku s plastem, již dříve použité u osvědčeného systému Schüco Corona SI 82+. Nový okenní systém Alu Inside však vykazuje lepší tepelně technické (Uf až 0,76 W/(m2K)) i statické vlastnosti, a to při nižší spotřebě materiálu a ekologičtější výrobě.

Systém Alu Inside je navíc nabízen za cenu srovnatelnou s tradičními systémy s ocelovou výztuhou téže stavební hloubky. Výměnou starých oken za tyto energeticky úsporné profily můžete u běžného rodinného domu ušetřit až 33 % dosavadní energetické spotřeby. Životnímu prostředí se současně ulehčí o téměř 4.500 kg emisí CO2 ročně.

Úzké pohledové šířky a klasická geometrie křídla s jasnými liniemi vyhovují nadčasovému designu moderní architektury. Meze se nekladou ani při volbě barevného provedení, profil je mimo jiné kompatibilní s technologií povrchových úprav Schüco AutomotiveFinish. Výsledkem jsou metalické odstíny, díky kterým je plastový profil na první pohled k nerozeznání od hliníkového.

zdroj: Schüco CZ, s.r.o.

zdroj: Schüco CZ, s.r.o.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz.

Reklama
Reklama

Komentovat