EVO – co bylo před ním?

EVO – co bylo před ním?

11. 06. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Mediterran Slovakia, s. r. o., během své desetileté existence uvedla mnoho novinek, mezi nimiž si každý našel to pravé. Na český trh přicházejí tyto produkty od roku 2007 díky založení společnosti Mediterran CZ, s. r. o.

Tašky Standard a Danubia z její nabídky jsou vhodné pro každého zákazníka. Jejich prověřené tvary a barevné odstíny představují dobrou volbu střešní krytiny na jakoukoliv budovu. Tašky Coppo se začaly vyrábět v roce 2004. Tato řada splňuje požadavky nejen domácích, ale i zahraničních stavitelů v oblasti nových trendů za výhodnou cenu. Tašky Coppo terracotta a antická červená představovaly přechod od klasických barevných odstínů k moderním motivům. Coppo Ferrara a Venezia se svojí speciální povrchovou úpravou a kompozicí barev byly mezi průkopníky nové éry a inovace na trhu. Ploché tašky Zenit a Rundou jsou optimální na šikmé střechy klasických i moderních budov. Jejich přednostmi jsou jednoduchost a výjimečnost oproti běžně používaným tvarům vlnitých tašek. Zenit a Rundo zároveň patří do rodiny exkluzivních produktů vhodných pro modernizaci střechy. Tašky typu Danubia, Coppo, Rundo a Zenit jsou ošetřeny ochranou barev ColorSystem.

Rundo EVO cihlově červená Zenit EVO carbon

Nejnovějším skvostem produktové řady Coppo je taška Modena se speciální povrchovou úpravou. Modena svými barevnými odstíny a tóny připomíná slunečné pláže jižní Evropy.

Evoluci nezastavíš!

Rok 2009 přinesl novinky v duchu přirozenosti. Standard Vlčanka je produkt inspirovaný přírodou. Jeho jednoduchá základní povrchová úprava a cenová dostupnost si získala mnoho příznivců.

Zenit břidlice je výjimečná svým obdélníkovým tvare a motivem na povrchu tašky. Ten připomíná tok řeky, který je v souladu se svým okolím. Nejnovější produkty z tvůrčí dílny společnosti jsou tašky EVO. EVO představuje speciální povrchovou úpravu, která je odolnější proti mechu, je samočisticí a nesaje vodu.

Technologie EVO

Současný nejvyšší stupeň inovace společnosti Mediterran představuje technologie EVO, která otevírá nové dimenze ve výrobě střešní krytiny. Produkty označené EVO jsou vzhledem k použitým materiálům a preciznosti výrobních procesů zárukou kvality a dlouhé životnosti.

Mezi přední vlastnosti této technologie patří:

• výjimečně tvrdý a odolný povrch proti povětrnostním podmínkám a zásahům okolí,
• velmi jemná, precizní a hladná povrchová úprava,
• vyšší odolnost proti tvorbě mechu,
• povrch tašky EVO vůbec nesaje vodu,
• mimořádně dlouhá životnost střešní krytiny,
• estetický vzhled a lesk tašek.

Tašky Danubia EVO jsou v nabídce ve čtyřech barevných provedeních – cihlově červené, višňově červené, hnědé a carbon. V produktové řadě Rundo EVO lze zvolit odstíny cihlově červené, višňově červené a hnědé.

Záruka kvality

Společnost Mediterran CZ, s. r. o., poskytuje 30letou záruku od data dodání zboží na stálost rozměrů, mrazuvzdornost a vodotěsnost betonových tašek.

Mediterran CZ, s. r. o.
Vídeňská 264/120b
619 00 Brno
Tel.: +420 547 122 120
Fax: +420 547 122 121
E-mail: obchod@mediterrancz.cz
Web: www.mediterrancz.cz

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: stavebni materialy strecha strešní krytina
Sdílejte článek

Diskuze