Hrubou stavbu z cihel můžete mít do týdne

05. 12. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Vlastní bydlení v rodinném domě. Není snad nic lepšího. S broušenými cihlami POROTHERM a při použití zdicí pěny DRYFIX můžete zvládnout hrubou stavbu běžného rodinného domu na už hotové základové desce do týdne. Zdít lze […]

Vlastní bydlení v rodinném domě. Není snad nic lepšího. S broušenými cihlami POROTHERM a při použití zdicí pěny DRYFIX můžete zvládnout hrubou stavbu běžného rodinného domu na už hotové základové desce do týdne. Zdít lze i v zimě, a to až do –5 °C. Navíc si můžete vybrat, zda se pustíte do stavby energeticky úsporného, nebo rovnou nízkoenergetického domu!

Díky moderním technologiím se dnes už nemusíte dlouhé měsíce trápit na stavbě. Ani si neztrháte záda od koleček s maltou. Přestože to může vypadat jako fikce, dnes vám ke zdění stačí pouze dóza se zdicí pěnou a speciální aplikační pistole. A vlastní nanášení pěny? Je stejně jednoduché, jako když stříkáte šlehačku ve spreji na dort. Dózy s pěnou dostanete zdarma v odpovídajícím množství při nákupu cihel. Před vlastním zděním je stačí pouze protřepat a pak už hurá do akce. 

 
Z broušených cihel rychle a nízkoenergeticky
Jedinou podmínkou použití zdicí pěny DRYFIX je výstavba z broušených cihel POROTHERM. K dispozici jsou hned dva typy. Pro zájemce o energeticky úsporný dům jsou vhodné cihly POROTHERM 40 Profi DRYFIX a POROTHERM 44 Profi DRYFIX. Ti, kdo si chtějí pořídit rovnou nízkoenergetický dům, určitě ocení současnou novinku – POROTHERM 44 EKO+ Profi DRYFIX. Tato cihla, která v sobě uplatňuje to nejlepší ze všech výrobků POROTHERM, umožňuje výstavbu nízkoenergetického domu ve formě masivní jednovrstvé konstrukce, tedy bez vnějšího zateplení.
 
Založení stavby zdarma se specializovaným technikem
Stavebníkům svépomocí se při výstavbě z broušených cihel nabízí zajímavá pomoc od výrobce – firmy Wienerberger. Na webu www.porotherm.cz/zakladani mohou požádat o pomoc specializovaného technika. Po dohodnutí termínu přijede na stavbu technický specialista, který pomůže stavbu založit. Pomoc se poskytuje v délce do 5 pracovních hodin. A přestože je jedna asistence specializovaného technika v hodnotě 7 000 Kč, stavebníci ji mají k dispozici naprosto bezplatně. 
 
Více informací získáte na zákaznické lince 844 111 123 nebo na www.porotherm.cz.

Zdroj: porotherm.cz

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: cihla hrubá stavba materialy
Sdílejte článek

Diskuze