Zdroj: ISOVER

ISOVER podporuje kvalitní provedení izolačních prací

05. 05. 2021 Sdílet

Při montáži zateplení je důležité, aby bylo bezchybně provedeno a dodrženy zásady správné realizace podle platné normy ČSN 73 2901 (provádění vnějších tepelně izolačních kompozitních systémů ETICS). Bohužel se někdy stává, že si řemeslníci práci usnadňují a normu zcela nedodržují, a tím se dopouštějí chyb při realizaci zateplení.

ISOVER klade důraz na správné provedení zateplovacích prací, a proto spustil kampaň, v níž upozorňuje na montážní video návody s náležitými postupy pro izolování jednotlivých částí domu, např. šikmých střech, fasád nebo podlah. Jen použitím kvalitních materiálů a správným pracovním postupem lze získat bezchybný výsledek bez rizika reklamace práce řemeslníka.

ISOVER správné postupy

Zdroj: ISOVER

Kampaň navazuje na videa s izolačními inspektory ISOVER, kteří upozorňovali na nejčastější chyby při aplikaci izolačních materiálů a radili, jak se chybám vyhnout.

šikmá střecha izolace

Zdroj: ISOVER

Zájemci o technické poradenství v oblasti tepelných izolací mohou také využít bezplatnou poradenskou linku 800 476 837 nebo mailovou adresu technickedotazy@isover.cz 

Více na www.isover.cz

Zdroj: ISOVER

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: fasády izolace montaz podlahy šikmé střechy zatepleni
Sdílejte článek