KM Beta doplňuje nabídku stavebních materiálů o malty a omítky PROFIMIX

22. 09. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Nabídku stavebních materiálů KM BETA právě rozšiřují malty a lepidla, ale také cementové potěry, stěrkovací hmoty, jádrové a štukové omítky a tepelněizolační malty a omítky se značkou PROFIMIX. Maltové a omítkové směsi PROFIMIX vyrábí nový, nedávno dokončený výrobní závod v Bzenci na Hodonínsku. Ten je již pátým závodem KM Beta v České republice a zároveň největší ryze českou maltárnou u nás.

Při současném dvousměnném provozu je výrobní kapacita nového závodu asi 70 tisíc tun ročně (přesné číslo podle konkrétní skladby výroby). Do budoucna je plánován trojsměnný provoz, při kterém by se kapacita zvýšila až na 100 tisíc tun ročně. Závod je ve své kategorii jedinou ryze českou maltárnou (v kategorii maltáren s kapacitou nad 50 tisíc tun ročně). Nový závod zaměstná asi tři desítky zaměstnanců z regionu.

Ucelená nabídka
Značka PROFIMIX zastřešuje široký sortiment směsí podle příslušných receptur pro stavební průmysl, balených v pytlích i volně ložených do autocisteren. Výrobní sortiment maltárny zahrnuje zdicí malty a lepicí hmoty pro veškeré stavební materiály, dále cementové potěry, stěrkovací hmoty, jádrové a štukové omítky a tepelněizolační malty a omítky. Portfolio obsahuje materiály v celé zrnitostní křivce (nejjemnější do 0,4 mm zrna, nejhrubší do 4 mm zrna) s různými typy pojiv a přísad.Prioritou je vysoká kvalita

Všechny produkty PROFIMIX jsou vyrobeny s využitím prvotřídních surovin, především z vysoce kvalitního křemičitého písku z vlastní pískovny v lokalitě zvané Moravská Sahara. Takzvané váté písky z této oblasti jsou specifické svým kulatým zrnem, což především omítkám PROFIMIX dodává jedinečnou kvalitu. Materiály PROFIMIX splňují přísné evropské normy (například z hlediska pevnosti, přídržnosti, objemové hmotnosti a mnoha dalších vlastností), a navíc vynikají dobrými zpracovatelskými vlastnostmi.

Výhodně na e-shopu
Nabídka výrobků PROFIMIX úzce navazuje na stávající sortiment společnosti KM Beta a významně jej uceluje. Lepidla a malty PROFIMIX tvoří systém se zdicími prvky KM BETA – pálenými s označením PROFIBLOK a vápenopískovými s názvem KMB SENDWIX. Při zakoupení dvou a více druhů materiálu (například malty + zdivo + střecha) získá investor významný finanční bonus! Stavební materiály KM BETA lze výhodně zakoupit na e-shopu www.shop.kmbeta.cz. Společnost KM BETA zde trvale poskytuje slevy ve výši 20 až 30 %!

Nabídka značky PROFIMIX, stejně jako dalších materiálů, zahrnuje jedinečný servis společnosti KM Beta, a to jednak technické poradenství a jednak bezplatný servis v podobě výpočtu spotřeby materiálu.

Samostatnou prezentaci značky PROFIMIX již brzy najdete na www.kmb-profimix.cz. Více o materiálech KM BETA na www.kmbeta.cz.
ZDROJ: KMBETA, a.s.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: kmbeta lepidlo stavebni chemie
Sdílejte článek

Diskuze