Mapei pomáhá s výběrem řemeslníka

24. 10. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Mapei Group, přední výrobce kvalitní stavební chemie, obhajuje poctivé řemeslo. Mapei zveřejnila na webové stránce www.makejsmapei.cz databázi proškolených obkladačů

Společnost Mapei iniciovala kampaň za zachování dobré pověsti českého řemesla. „Poctivé práce řemeslníků jsme si jako dodavatel kvalitních materiálů stavební chemie vždy velmi vážili. V zájmu každé zainteresované strany je, aby k reklamacím na stavbě vůbec nedocházelo. K tomuto cíli se budeme moci přiblížit pouze v případě, že kvalitu práce řemeslníka nebudou snižovat materiály nízké úrovně. Stejně tak musíme zajistit, aby prověřené materiály aplikovali vyškolení řemeslníci. Široká veřejnost proto musí poznat dobré řemeslníky,“ říká Ing. Zdeněk Runštuk, generální ředitel společnosti Mapei, o podnětech pro vznik kampaně Makej s Mapei.

Nosným nástrojem kampaně je webová stránka www.makejsmapei.cz, která v přitažlivé grafické podobě přináší návštěvníkům kontakty na proškoleného podlaháře, obkladače nebo fasádníka z regionu, ve kterém zákazník potřebuje využít služby profesionálů. Mapei poskytuje záruku, že každý řemeslník prezentovaný v prověřené databázi na této stránce absolvoval nejméně vstupní školení.

Mapei garantuje kvalitu
„Tak jako garantujeme vysokou kvalitu materiálů Mapei, můžeme vám nabídnout také vyškoleného řemeslníka uvedeného v databázi na stránce www.makejsmapei.cz,“ dodává Zdeněk Runštuk.

Společnost Mapei sdružuje tyto řemeslníky ve vlastní instituci s názvem „Úřad na ochranu řemeslníků“ a zastřešuje pouze řemeslníky, kteří absolvovali specializované vstupní školení v rámci Promotour Mapei 2011. Mapei na těchto školeních ve městech po celé republice prezentuje nové trendy a technologie. Absolventi získají potvrzení o proškolení a zároveň jsou zařazeni do databáze na webové stránce www.makejsmapei.cz.

Tato mikrostránka nejenže nabízí užitečné kontakty, ale umožňuje i přímou komunikaci s technickými odborníky společnosti Mapei. Návštěvník tak může řešit specifické problémy v procesu návrhu i během realizace stavby online.

Přesvědčte se na www.makejsmapei.cz.
Zdroj: MAPEI, spol. s r.o.

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: mapei obklady stavebni chemie
Sdílejte článek

Diskuze