mapei

Ochrana a dekorativní úprava povrchů v interiéru
Novinky

Ochrana a dekorativní úprava povrchů v interiéru

 Pro povrchovou úpravu stěn v interiéru se nabízí nepřeberné množství možností. Současným trendem jsou dekorativní úpravy stěn, které jsou něčím zvláštní a jiné. Správně zvolená úprava může vnést do interiéru jedinečnou atmosféru, zdůraznit jeho osobitost […]

Novinky

Makej s Mapei a ukaž svou kvalitu

Kvalitní řemeslo vyžaduje nejen poctivý přístup k práci, ale také používání špičkových materiálů a technologií. MAPEI, jako kvalitní výrobce stavební chemie, už nechtěl zavírat oči před tím, jak některé firmy v honbě za rychlými penězi hazardují s dobrou pověstí českých obkladačů, podlahářů a fasádníků.

Novinky pro kvalitnější život
Novinky

Novinky pro kvalitnější život

Mapei patří k předním výrobcům kvalitní stavební chemie na světě. Pozorně naslouchá přáním svých zákazníků a přináší jim inovativní řešení šitá na míru.

Novinky

Mapei pomáhá s výběrem řemeslníka

Společnost Mapei Group, přední výrobce kvalitní stavební chemie, obhajuje poctivé řemeslo. Mapei zveřejnila na webové stránce www.makejsmapei.cz databázi proškolených obkladačů

Novinky

Neomezený výběr barev omítky

Společnost Mapei nenabízí pouze kvalitní technické řešení v oblasti aplikace systémů stavební chemie. Náročným požadavkům architektů, investorů i realizátorů vychází vstříc i estetickými řešeními.