Makej s Mapei a ukaž svou kvalitu

20. 11. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Kvalitní řemeslo vyžaduje nejen poctivý přístup k práci, ale také používání špičkových materiálů a technologií. MAPEI, jako kvalitní výrobce stavební chemie, už nechtěl zavírat oči před tím, jak některé firmy v honbě za rychlými penězi hazardují s dobrou pověstí českých obkladačů, podlahářů a fasádníků.

Proto v loňském roce spustil unikátní projet Mapei PromoTour. Jedná se o cyklus odborných školení, během kterých MAPEI poskytuje zúčastněným řemeslníkům základní informace o svých produktech a seznamuje je s novinkami v technologiích či inovativních systémových řešeních.

V roce 2011 prošlo seriálem 16 speciálních školení 325 obkladačů, podlahářů a fasádníků z regionů Praha, Brno, Svitavy, Žďár nad Sázavou a Kolín. Mapei PromoTour pokračuje i v roce 2012 a zájem o školení neustále roste. Prozatím proběhla odborná školení v Olomouci, Hradci Králové a Trutnově, kterých se zúčastnilo již více než 300 řemeslníků. Proškolený řemeslník navíc získává vstupenku do webové databáze kvalitních řemeslníků www.makejsmapei.cz. Mapei PromoTour ale není zdaleka u konce. Školení budou pokračovat v dalších regionech ČR.

Kategorie: Novinky
Tagy: mapei stavebni chemie
Sdílejte článek

Diskuze