Ochrana a dekorativní úprava povrchů v interiéru

26. 09. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

 Pro povrchovou úpravu stěn v interiéru se nabízí nepřeberné množství možností. Současným trendem jsou dekorativní úpravy stěn, které jsou něčím zvláštní a jiné. Správně zvolená úprava může vnést do interiéru jedinečnou atmosféru, zdůraznit jeho osobitost […]

 Pro povrchovou úpravu stěn v interiéru se nabízí nepřeberné množství možností. Současným trendem jsou dekorativní úpravy stěn, které jsou něčím zvláštní a jiné. Správně zvolená úprava může vnést do interiéru jedinečnou atmosféru, zdůraznit jeho osobitost a vyzvednout tvůrčí nezávislost. Chcete-li, aby povrchová úprava interiér nejen ozdobila, ale i chránila a současně byla praktická na údržbu, doporučujeme použít dekorativní a omyvatelný nátěr Dursilite od společnosti Mapei.

 

Dursilite je oděruvzdorný a omyvatelný nátěr vhodný pro ochranu a dekorativní úpravu stěn v interiéru. Nejenže chrání podklad, ale současně mu propůjčuje jednotný, příjemně matný estetický vzhled sametový na dotek. Tato vodou ředitelná barva se tedy vyznačuje nejen vynikajícími krycími schopnostmi, ale také vysokým stupněm bělosti a odolností vůči ulpívání nečistot.

 
Dursilite můžete použít na všechny typy stěn, omítek a stěrek na bázi cementu, vápna nebo sádry. Barvu můžete nanášet jak na nové, dobře vyzrálé povrchy, tak i na staré nátěry, za předpokladu, že jsou soudržné a mají dostatečnou přídržnost k podkladu. Pro dokonalý vzhled doporučujeme provést dva nátěry v rozmezí 24 hodin pomocí štětce, válečku nebo nástřikem.
 
Na výběr máte z široké palety barev a odstínů automatického systému barvení ColorMap®, takže nic nebrání tomu, aby stěny vypadaly přesně podle vašich představ.
 
Kategorie: Novinky
Tagy: barvy mapei steny
Sdílejte článek

Diskuze