Nová technologie na výsluní

To správné revoluční řešení vždy vyčnívá z řady – tak zní slogan našich novinek vyráběných revoluční technologií EVO. Společnost Mediterran Slovakia, s. r. o., letos v dubnu uvedla na trh nové střešní krytiny Danubia EVO a Rundo EVO.
Reklama

Život před EVO
Společnost Mediterran Slovakia, s. r. o., po dobu své desetileté existence uvedla na trh mnoho novinek, mezi kterými si každý našel to svoje. Tašky Standard a Danubia jsou vhodné pro každého zákazníka. Jejich elegantní tvary a barevné odstíny znamenají dobrou volbu střešní krytiny na kteroukoliv budovu. Tašku řady Coppo začala společnost distribuovat v roce 2004. Tato řada uspokojuje požadavky nejen domácích, ale i zahraničních zájemců v oblasti nových trendů za výhodnou cenu. Coppo Terracotta a Antická červená představovali přechod od klasických barevných odstínů k moderním motivům. Coppo Ferrara a Venezia se svojí speciální povrchovou úpravou a kompozicí barev byly mezi průkopníky nové éry a inovace na trhu. Ploché tašky Zenit a Rundo jsou optimální na šikmé střechy klasických i moderních budov. Jejich výhodou jsou jednoduchost a výjimečnost oproti běžně užívaným tvarům vlnitých tašek. Zenit a Rundo zároveň patří do rodiny exkluzivních produktů vhodných k modernizaci střech. Tašky typu Danubia, Rundo, Coppo a Zenit jsou ošetřené ochranou barev Colorsystém.

Evoluci nezastavíš!
Rok 2009 přinesl novinky s nádechem přirozenosti. Standard Vlčanka je produkt inspirovaný přírodou. Její jednoduchá základní povrchová úprava a cenová dostupnost si získala mnoho příznivců. Zenit Břidlice je výjimečná svým obdélníkovým tvarem a reliéfním motivem na povrchu tašky. Ten připomíná tok řeky, který je v souladu se svým okolím. Nejnovějšími produkty z tvůrčí dílny společnosti jsou tašky EVO. EVO představuje speciální povrchovou úpravu, která je odolnější proti mechu, je samočisticí a nenasákává vodu.

Technologie EVO
Současný nejvyšší stupeň inovace společnosti Mediterran představuje technologie EVO, která otevírá nové dimenze ve výrobě střešní krytiny. Produkty označené EVO jsou díky použitým materiálům a preciznosti výrobních procesů zárukou kvality a dlouhé životnosti. Mezi přední vlastnosti této technologie patří:

  • výjimečně tvrdý povrch odolný proti povětrnostním podmínkám a zásahům okolí,
  • velmi jemná, precizní a hladká povrchová úprava,
  • vyšší odolnost proti tvorbě mechu,
  • povrch tašky EVO vůbec nenasákává vodu,
  • mimořádně dlouhá životnost střešní krytiny,
  • estetický vzhled a lesk tašek.

Tašky Danubia EVO nabízíme ve čtyřech barevných provedeních – cihlově červené, višňově červené, carbon a hnědé. V produktové linii Rundo EVO jsou na výběr odstíny cihlově červené, višňově červené a hnědé.

Záruka kvality
Společnost Mediterran Slovakia, s. r. o., garantuje 30letou záruku od data dodání zboží na stálost rozměrů, mrazuvzdornost a vodotěsnost betonových tašek.

Více o technologii Colorsystém se můžete dozvědět na stránkách www.mediterrancz.cz

Reklama
Reklama

Komentovat