Nová technologie na výsluní

05. 05. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

To správné revoluční řešení vždy vyčnívá z řady – tak zní slogan našich novinek vyráběných revoluční technologií EVO. Společnost Mediterran Slovakia, s. r. o., letos v dubnu uvedla na trh nové střešní krytiny Danubia EVO a Rundo EVO.

Život před EVO
Společnost Mediterran Slovakia, s. r. o., po dobu své desetileté existence uvedla na trh mnoho novinek, mezi kterými si každý našel to svoje. Tašky Standard a Danubia jsou vhodné pro každého zákazníka. Jejich elegantní tvary a barevné odstíny znamenají dobrou volbu střešní krytiny na kteroukoliv budovu. Tašku řady Coppo začala společnost distribuovat v roce 2004. Tato řada uspokojuje požadavky nejen domácích, ale i zahraničních zájemců v oblasti nových trendů za výhodnou cenu. Coppo Terracotta a Antická červená představovali přechod od klasických barevných odstínů k moderním motivům. Coppo Ferrara a Venezia se svojí speciální povrchovou úpravou a kompozicí barev byly mezi průkopníky nové éry a inovace na trhu. Ploché tašky Zenit a Rundo jsou optimální na šikmé střechy klasických i moderních budov. Jejich výhodou jsou jednoduchost a výjimečnost oproti běžně užívaným tvarům vlnitých tašek. Zenit a Rundo zároveň patří do rodiny exkluzivních produktů vhodných k modernizaci střech. Tašky typu Danubia, Rundo, Coppo a Zenit jsou ošetřené ochranou barev Colorsystém.

Evoluci nezastavíš!
Rok 2009 přinesl novinky s nádechem přirozenosti. Standard Vlčanka je produkt inspirovaný přírodou. Její jednoduchá základní povrchová úprava a cenová dostupnost si získala mnoho příznivců. Zenit Břidlice je výjimečná svým obdélníkovým tvarem a reliéfním motivem na povrchu tašky. Ten připomíná tok řeky, který je v souladu se svým okolím. Nejnovějšími produkty z tvůrčí dílny společnosti jsou tašky EVO. EVO představuje speciální povrchovou úpravu, která je odolnější proti mechu, je samočisticí a nenasákává vodu.

Technologie EVO
Současný nejvyšší stupeň inovace společnosti Mediterran představuje technologie EVO, která otevírá nové dimenze ve výrobě střešní krytiny. Produkty označené EVO jsou díky použitým materiálům a preciznosti výrobních procesů zárukou kvality a dlouhé životnosti. Mezi přední vlastnosti této technologie patří:

  • výjimečně tvrdý povrch odolný proti povětrnostním podmínkám a zásahům okolí,
  • velmi jemná, precizní a hladká povrchová úprava,
  • vyšší odolnost proti tvorbě mechu,
  • povrch tašky EVO vůbec nenasákává vodu,
  • mimořádně dlouhá životnost střešní krytiny,
  • estetický vzhled a lesk tašek.

Tašky Danubia EVO nabízíme ve čtyřech barevných provedeních – cihlově červené, višňově červené, carbon a hnědé. V produktové linii Rundo EVO jsou na výběr odstíny cihlově červené, višňově červené a hnědé.

Záruka kvality
Společnost Mediterran Slovakia, s. r. o., garantuje 30letou záruku od data dodání zboží na stálost rozměrů, mrazuvzdornost a vodotěsnost betonových tašek.

Více o technologii Colorsystém se můžete dozvědět na stránkách www.mediterrancz.cz

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: Od partnerů stavebni materialy strešní krytina
Sdílejte článek

Diskuze