foto: Ebm Co

Odolná krytina do každého počasí

11. 11. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Betonová taška je synonymem odolnosti a dlouhé životnosti střešní krytiny. Všechny tyto parametry splňuje betonová taška Euronit. Jde o spolehlivou střešní krytinu s 30letou zárukou, která je vhodná i do náročných klimatických podmínek.

Výjimečnost betonové tašky Euronit spočívá v kombinaci vstupních surovin nejvyšší kvality, moderní technologie výroby a důmyslnosti provedení její konstrukce. Poznávacím znamením tašek Euronit jsou zdvojené horní drážky, které účinně zabraňují vzlínání větrem hnaného deště a prachového sněhu. Těsnost krytiny maximalizují zvýšené a pod úhlem stoupající boční drážky. Dvojité zpevňující žebrování zvyšuje stabilitu a pevnost tašky. Závěsné ozuby zase umožňují dostatečné zavěšení na střešní latě a rozložení vlastní hmotnosti tašky, díky speciálnímu tvaru chrání také latě před vlhkostí.

Taška Extra má díky svému výraznému tvaru tradiční a zároveň moderní vzhled. Svým typickým tvarem připomíná původní krytiny používané ve stavebnictví již po staletí.

Taška Extra má díky svému výraznému tvaru tradiční a zároveň moderní vzhled. Svým typickým tvarem připomíná původní krytiny používané ve stavebnictví již po staletí. foto: Ebm Co

Vysoká únosnost

Betonová krytina Euronit úspěšně čelí náročným povětrnostním podmínkám našeho klimatického pásma, a to i v exponovaných horských regionech. Vyznačuje se rovněž vysokou únosností. Spolehlivě snese i zatížení v podobě bohaté sněhové nadílky.

Profil S je klasická taška – vlna v tradičním tvaru písmene. Jasně rozpoznatelný, vlnitý tvar a vyvážené proporce této krytiny dodají střeše Vašeho domu jedinečný vzhled a estetickou harmonii.

Profil S je klasická taška – vlna v tradičním tvaru písmene. Jasně rozpoznatelný, vlnitý tvar a vyvážené proporce této krytiny dodají střeše Vašeho domu jedinečný vzhled a estetickou harmonii. foto: Ebm Co

Povrchová úprava pro krásu i odolnost

Krytina Euronit se nabízí ve dvou povrchových úpravách. Tradiční provedení představuje polomatný povrch. Nejen do náročných klimatických podmínek je vhodná povrchová úprava DURATOP. Vyznačuje se vysokou odolností vůči UV záření. Střecha si dlouhodobě zachová intenzivní a zářivé barvy. Díky hladšímu povrchu tašky s úpravou DURATOP se eliminuje usazování nečistot a maximalizuje přirozený samočistící vliv deště na vaší střeše. www.ebmco.cz

EBM Co., s.r.o.

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: strešní krytina
Sdílejte článek

Diskuze