První terasové centrum v Praze

23. 04. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Dovozce a prodejce teras WPC – WOODPLASTIC,s.r.o. pro Vás otevírá 2.5.2011 největší terasové centrum materiálu woodplastic® v Praze Štěrboholích.

„Na ploše 100 m2 jsme pro vás připravili nejkvalitnější terasy od společnosti Silvadec z Francie. Na místě vám odborníci poradí a navrhnou řešení pro vaši terasu, bazén nebo balkon,“ říká Zdeněk Hoštička, majitel firmy WPC-WOODPLASTIC,s.r.o.
Společnost Silvadec nabízí 32 druhů a variant teras z kompozitního materiálu woodplastic®, k vidění budou také letošní novinky prkna Silva Natur se zvýrazněnou kresbou dřeva nebo loňská nejprodávanější prkna Emo s exkluzivním barevným žíháním.Co je to WPC?

Jedná se o přírodní bezúdržbový materiál složený ze 60 % z kvalitní dřevité moučky doplněné ze 40 % jakostním polymerem a barvivem, což poskytuje optimální poměr mezi těmito surovinami. Užitné vlastnosti dřevoplastového materiálu se dají charakterizovat velmi stručně – extrémní životnost a odolnosti vůči prakticky všem vlivům, jako je déšť, UV záření nebo znečištěné prostředí, bez potřeby jakékoliv údržby či napouštění toxickými nátěry.

Adresa vzorkovny:
Ústřední 145/30
Štěrboholy – Praha 10
Otevírací doba:
PO – PÁ 8.30 – 17.30 h
SO 9.00 – 12.00h
Telefon: +420 725 458 707
Podrobnější informace www.woodplastic.cz nebo www.mojeterasa.cz.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: dřevo stavebni materialy terasa
Sdílejte článek

Diskuze