Spolehlivá střecha se zárukou 30 let a životností až třikrát delší!

03. 11. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Až sto let bude váš dům chránit atraktivní a zároveň spolehlivá střecha, pokud zvolíte střešní systém KM Beta. Jeho součástí jsou dva různé typy střešní krytiny v sedmi barevných odstínech a třech variantách povrchové úpravy. Dlouhou životností vynikají také nové betonové střešní doplňky, které nahradily obvyklý plast. Vydrží totiž oproti němu několikanásobně déle, barevně dokonale ladí se základními taškami, a navíc jsou levnější. Díky tomu může KM Beta jako jediný výrobce na trhu poskytnout záruku 30 let nejen na základní tašky, ale také na tyto střešní doplňky!

Nové betonové doplňky KM BetaTaška betonová odvětrací
Betonová odvětrací taška je originální celobetonový prvek pro odvětrání kanalizačních stoupaček, kuchyní, koupelen a WC, případně nezateplených částí střech. Tato taška je technickým zdokonalením v současnosti používané plastové odvětrací tašky. Harmonicky zapadá do střešní plochy a z hlediska životnosti a barevné jednotnosti je shodná s taškou základní. Díky konstrukčnímu řešení je tato taška použitelná v celém pásmu střešního sklonu bez otáčení ventilační části. Větrání je účinnější (oproti původní plastové odvětrací tašce) díky rozšíření připojovací části o průměru 110 mm na ventilační část o průměru 125 mm. Na novou celobetonovou odvětrací tašku platí vyšší záruka než na tašky plastové – až 30 let.Taška betonová anténní
Nová je také betonová taška anténní, jejíž základní taška s kloubem je celobetonový prvek a krycí kloubová část je z hliníku s barevnou povrchovou úpravou. Taška slouží k řešení prostupu trubky skrz střešní plášť (anténa, satelit, bezdrátový internet a jiné zařizovací předměty). Horní část prvku je tvořena odstupňovanými průměry od 23 do 62 mm. Taška je technickým zdokonalením dosud používané plastové anténní tašky. Základní taška prvku je celobetonová, harmonicky začleněná do střešní krytiny. Na novou betonovou anténní tašku platí vyšší záruka než na tašky plastové, a to 30 let. Životnost odpovídá životnosti základních tašek.

Stále jako nová
Střešní tašky KM Beta jsou vyráběny z prvotřídních surovin, zejména z velmi jemného křemičitého písku, který vytváří hladký bezvrásčitý povrch, jenž eliminuje zanášení a růst mechů. Po celou dobu životnosti střechy tak mohou krásně vyniknout atraktivní barevné odstíny, ve kterých je krytina vyráběna. Kvalitní povrchové úpravy střešních tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

Novinka proti usazování mechu

KM Beta nedávno představila nový větrací pás BETA Rol. Celoměděný větrací pás se hodí pro hřeben i nároží, kde nahrazuje dříve používanou univerzální kartáčovou lištu. Díky použitému materiálu BETA Rol generuje měděné soli, které zabraňují usazování mechů a lišejníků v okolí hřebene a nároží. Stékající dešťová voda pak brání tvorbě mechů a lišejníků a udržuje střechu stále jako novou.

Záruka 30 let

Díky špičkové kvalitě svých materiálů nabízí KM Beta záruku 30 let na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost betonových tašek a nově také betonových doplňků. Ze zkušeností ale lze říci, že betonová krytina KM Beta má životnost až 100 let.

Více informací o střešním systému KM Beta na www.kmbeta.cz.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: beton stavebni materialy střecha
Sdílejte článek

Diskuze