Střešní krytina přesně podle vašeho vkusu a potřeb

05. 09. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

V sortimentu střešní krytiny TERRAN najdete hned pět typů střešních tašek a jejich tvary, barevnost a povrchová úprava je dostatečně pestrá na to, aby si z nich vybral stavebník, který staví novostavbu, ale i ten, kdo rekonstruuje svůj dům a hledá vhodné střešní tašky.

Estetické účinky zesilují i povrchové úpravy – speciální povrchová úprava COLORSYSTEM, zabezpečující trvalou stálost barev a lesk tašek nebo povrchová úprava nejvyšší kvality EVO, díky které mají tašky TERRAN výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný. Barvy a tóny střešní krytiny jsou při použití povrchové úpravy COLORSYSTEM hlubší a živější. Dlouhotrvající ochrana barev zachová tóny barev a jejich intenzitu. A u technologie EVO je samozřejmostí vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám a mechu. Taška s touto povrchovou úpravou nenasákne vodou, má mimořádně dlouhou životnost a estetický lesk.

zdroj Mediterran CZ

zdroj Mediterran CZ

Synus zaujme svým elegantním a jedinečným vlnitým profilem, který připomíná sinusoidu, a svou nízkou hmotností představuje ideální řešení při rekonstrukcích starších domů. Díky svému tvaru je však zajímavou volbou i v případě novostaveb. Dostupná je v šesti barevných provedeních – Hnědá a Červená v základní povrchové úpravě a čtyři barevné provedení mají povrchovou úpravou EVO – Korall (cihlově červená), Merlot (višňově červená), Mocca (hnědá) a Carbon (černá).

Řeka Dunaj představuje specifický symbol střední Evropy a u produktové linie Danubia symbolizuje přirozenou harmonii. Klasický produkt se svými měkkými liniemi ideálně zapadá do české přírody a krajiny. S povrchovou úpravou COLORSYSTEM si můžete vybrat hned z pěti barev – Cihlově červené, Višňově červené, Tmavě hnědé, Antracitové a Černé, u povrchové úpravy EVO jsou na výběr čtyři odstíny – Korall, Merlot, Mocca a Carbon.

zdroj Mediterran CZ

zdroj Mediterran CZ

Produktová linie Coppo svými barevnými odstíny a tvary připomíná náladu zemí Středomoří. Dynamické linie a inspirativní barevné kombinace tašek zapůjčí vašemu domu tvůrčí a originální vzhled. Pokládku této betonové střešní tašky doporučujeme realizovat z několika palet současně. Tím dosáhnete jedinečného „míchaného“ vizuálního efektu. Střešní taška je dostupná v provedení COLORSYSTEM v barvě Antická červená, Venezia, Ferrara a Modena.

Rundo je skutečný stavební skvost. Během vývoje této bobrovky jsme chtěli vytvořit snadno použitelnou a estetickou tašku. Prostřednictvím střešní krytiny Rundo jsme stvořili tašku s náladou tradice, ale plně dle požadavků současné doby. V sortimentu je sedm odstínů – Cihlově červená, Višňově červená, Antická červená (COLORSYSTEM), Korall, Merlot, Mocca a Carbon (EVO).

Pátá řada – Zenit – představuje moderní plochou tašku, jejíž design byl inspirován současnými inovativními trendy. Zenit spojuje prvky orientu, ale i chladnou eleganci severských zemí. Dostupný je v barvách Antická červená (COLORSYSTEM) a Carbon, Grafit, Onyx, Granit a Břidlice (EVO).

zdroj Mediterran CZ

zdroj Mediterran CZ

Stovky tisíc spokojených zákazníků si tyto tašky vybrali i díky vynikající úrovni služeb a doplňkových výrobků pro vytvoření kompletního střešního systému. Ceny jsou dostupné, zajímavé jsou i bezplatné služby a nabídka nezálohovaných palet – nemusíte je vracet a bez navýšení ceny si je můžete ponechat. Oceníte i širokou síť prodejců, ohleduplnost k životnímu prostředí a nejmodernější technologie. A bonus navíc – 50 letá záruka na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost je mezi výrobci betonových střešních krytin opravdu jedinečná.

Další informace o betonové střešní krytině TERRAN najdete na www.terran.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Mediterran CZ, s.r.o.

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: barevný beton betonová střešní krytina keramické střešní tašky pálené střešní tašky střešní krytiny střešní tašky
Sdílejte článek

Diskuze