Foto: EBM Co., s.r.o.

Věčná střecha na dosah

15. 10. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Dokonalá střecha by měla vydržet věčně. A právě od slova věčnost, latinsky „Eterna“, je odvozen název střešní krytiny Eternit. Jen málokterý stavební materiál se může pochlubit dlouhou a prověřenou životností a nadčasovým vzhledem.

Díky své vysoké estetické a funkční hodnotě je vláknocementová krytina Eternit oblíbená při rekonstrukcích i novostavbách. Za úvahu stojí především díky své nízké hmotnosti a dobrým zvukověizolačním vlastnostem. Kromě toho oslovuje výrazným vzhledem a ekologičností. Další výhodou je možnost využití vláknocementových šablon nejen pro zastřešení budovy, ale i jako originální fasádní obklad.

francúzske krytie, modročierna

francúzske krytie, modročierna Foto: EBM Co., s.r.o.

Špičková výrobní technologie

Portlandský cement, voda, vzduch, mletý vápenec a celulóza. Vyvážená kombinace těchto přírodních surovin tvoří základní recepturu nevšedně krásné střechy s dlouhou životností. Vlastnosti vstupních surovin se v procesu výroby stabilizují pomocí organických vláken, jejichž výroba vychází z nejaktuálnějších technologických poznatků. Vláknocementová krytina, která je výsledkem tohoto procesu, se díky tomu vyznačuje pevností, stálostí, odolností proti povětrnostním vlivům a také nehořlavostí.

Vláknocementová krytina je součástí rodinných i bytových domů po celém světě již mnoho let. Současné výrobní technologie jsou zárukou, že tato krytina je ekologicky nezávadná a vhodná ke všestrannému použití.

Foto: EBM Co., s.r.o.

Foto: EBM Co., s.r.o.

Jedinečný vzhled střechy

Osobitý charakter každé střechy vyzdvihují různé způsoby krytí vláknocementové maloplošné krytiny Eternit Dacora. Eternit Dacora se uplatní i při rekonstrukcích historických staveb. Je uznávaným a ceněným řešením při obnově střech našich historických památek. Široká nabídka doplňkových formátů navíc umožňuje komplexní provedení střech jakýchkoli tvarů a rozměrů.

www.ebmco.cz

Kategorie: Stavební materiály
Tagy: střecha strešní krytina
Sdílejte článek

Diskuze