Velký formát přináší okamžitou úsporu

16. 05. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Kvalitní, krásná a cenově dostupná střecha? Řešením je velkoformátová střešní krytina osvědčené německé značky Creaton. Velkoformátové tašky vděčí za popularitu své kráse, životnosti a hlavně hospodárnosti. Kromě atraktivního vzhledu střechy přinášejí i dvojitou úsporu: úsporu […]

Kvalitní, krásná a cenově dostupná střecha? Řešením je velkoformátová střešní krytina osvědčené německé značky Creaton. Velkoformátové tašky vděčí za popularitu své kráse, životnosti a hlavně hospodárnosti. Kromě atraktivního vzhledu střechy přinášejí i dvojitou úsporu: úsporu materiálu i úsporu díky rychlejší pokládce.

  

Dvojitá úspora

K pokrytí metru čtverečního střechy postačí méně kusů krytiny, což ušetří finance. Spotřeba velkoformátových tašek začíná již na 8,1 ks/m2. Pro porovnání: spotřeba u klasických typů tašek se pohybuje mezi 11 až 16 ks/m2. Pokrývači s velkoformátovými taškami Creaton velmi rádi pracují. Pochvalují si jejich rozměrovou přesnost a možnost velkého posuvu až 4,3cm (u modelu Titania). Rychlejší pokládka znamená i nižší náklady na provedení střechy. Modely Titania, Premium nebo Futura lze díky systému drážek pokládat již od sklonu 10°.  

Vysoce kvalitní taška „FUTURA“ byla navržena tak, aby působila harmonickým vzhledem a zároveň díky propracovanému systému drážek odolávala extrémním povětrnostním podmínkám i v nízkém sklonu střechy. foto: EBM Co., s.r.o.

Vysoce kvalitní taška „FUTURA“ byla navržena tak, aby působila harmonickým vzhledem a zároveň díky propracovanému systému drážek odolávala extrémním povětrnostním podmínkám i v nízkém sklonu střechy. foto: EBM Co., s.r.o. 

Model Rapido vychází z tradičního tvaru dvojitě falcované tašky převedeného do velkého formátu. Bezpečné uchycení tašky zajišťují tři závěsné ozuby. Rapido přesvědčí jak svojí kvalitou, tak i cenou – díky spotřebě od 8,1ks/m2 se jedná o cenově nejvýhodnější model značky Creaton.  foto: EBM Co., s.r.o.

Model Rapido vychází z tradičního tvaru dvojitě falcované tašky převedeného do velkého formátu. Bezpečné uchycení tašky zajišťují tři závěsné ozuby. Rapido přesvědčí jak svojí kvalitou, tak i cenou – díky spotřebě od 8,1ks/m2 se jedná o cenově nejvýhodnější model značky Creaton. foto: EBM Co., s.r.o. 

Model Balance patří mezi nejoblíbenější typy keramické střešní krytiny u nás. Na střeše vytváří příjemný optický efekt vlny s charakteristicky čistými liniemi, čímž oslovuje velký okruh zákazníků.  foto: EBM Co., s.r.o.

Model Balance patří mezi nejoblíbenější typy keramické střešní krytiny u nás. Na střeše vytváří příjemný optický efekt vlny s charakteristicky čistými liniemi, čímž oslovuje velký okruh zákazníků. foto: EBM Co., s.r.o. 

Nejnovějším modelem v sortimentu velkoformátových tašek Creaton je posuvná taška Titania. Vyznačuje se propracovaným „Labyrint“ systémem bočních a hlavových drážek, které zajišťují mimořádně odolnou bariéru nepřekonatelnou ani při větrem hnaném dešti. Jedná se o moderní tašku s mimořádně hladkým a odolným povrchem.  foto: EBM Co., s.r.o.

Nejnovějším modelem v sortimentu velkoformátových tašek Creaton je posuvná taška Titania. Vyznačuje se propracovaným „Labyrint“ systémem bočních a hlavových drážek, které zajišťují mimořádně odolnou bariéru nepřekonatelnou ani při větrem hnaném dešti. Jedná se o moderní tašku s mimořádně hladkým a odolným povrchem. foto: EBM Co., s.r.o. 

Německá kvalita

Velkoformátová pálená střešní krytina značky Creaton zaujme velkým výběrem modelů, barev a povrchových úprav. Díky využití kvalitních surovin, moderní ch technologií a staletím osvědčené německé kvality se stala značka Creaton jednou z nejvyhledávanějších skládaných střešních krytin v Evropě.

Více informací naleznete na www.ebmco.cz.

Kategorie: Novinky Stavební materiály
Tagy: stavebni materialy strešní krytina
Sdílejte článek

Diskuze