Zdroj: Romotop

Kachlová kamna GREMIO

19. 09. 2022 Sdílet

Krbová kamna s keramickým obkladem řady GREMIO mají klasický až rustikální design, který se uplatní především v klasických nebo tradičních interiérech. Na výběr je několik typů. Všechny jsou postaveny na společném technickém základu, ale liší se výsledným designem.

Krbová kamna GREMIO jsou obložena keramickými kachlemi, které mohou mít několik různých barev glazury, a to dle přání zákazníka. Mohou se stát dominantou prostoru nebo skvěle zapadnout mezi okolní materiály a zdůraznit třeba architekturu typické chalupy. Krbová kachlová kamna GREMIO jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb.

Keramická krbová kamna v interiéru

Zdroj: Romotop

Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván ten z interiéru. Konstrukce kamen standardně umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Kamna lze vybavit akumulačními tvarovkami pro uložení tepelné energie a jejímu následnému předávání do interiéru.

Více na www.romotop.cz

Komerční informace, zdroj: Romotop

Kategorie: Vytápění
Tagy: akumulační tvarovky kachlová kamna keramika krbová kamna sálavé vytápění
Sdílejte článek