Krbové vložky ROMOTOP s akumulací MAMMOTH

13. 10. 2020 Sdílet

Jak samotný název akumulací napovídá, schopnost uchovat tepelnou energii je opravdu mamutí. Firma Romotop má tuto přidanou hodnotu ke svým krbovým vložkám zvládnutou na jedničku.

Co si jednoduše představit pod pojmem akumulační tvarovky Mammoth? Jsou to přídavné prvky pro umístění na těleso krbové vložky, které díky speciálnímu materiálu dokážou doslova vysát „zbytkové“ teplo a uložit jeho velkou část pro pozdější postupné uvolňování, a to až několik následujících hodin po tom, co přestaneme přikládat!

Krbova vložka

ZDROJ ROMOTOP

Tvarovky se zavěšují na boční strany krbových vložek, dále se pokládají na strop kolem kouřovodu, nebo jsou přímo součástí spalinové cesty v místě výstupu spalin – v tomto případě pod názvem akumulační prstence. Tento způsob je vůbec nejefektivnější, protože spaliny vysoké teploty tvarovkami procházejí a předávají jim maximální množství tepelné energie. Samotná montáž je velmi snadná. Akumulace Romotop Mammoth je patentově chráněna, vybavit jimi lze všechny řady krbových vložek výrobce Romotop – HEAT, IMPRESSION i DYNAMC.

Krbova vložka

ZDROJ ROMOTOP

Pokud chcete krbové vložky využít na maximum, akumulační tvarovky Romotop MAMMOTH jsou ideálním řešením. Nejlépe tento výrobek vystihli samotní vývojáři firmy sloganem: „Nabíjí se rychle, teplo uvolňuje pomalu“!

Krbova vložka

ZDROJ ROMOTOP

Více informací najdete na www.romotop.cz

ROMOTOP spol. s r.o.
Komenského 325, 742 01 Suchdol nad Odrou
Czech Republic

ZDROJ: PR článek společnosti ROMOTOP

Kategorie: Vytápění
Tagy: akumulační tvarovky krbové vložky
Sdílejte článek