Zdroj: Zehnder

Návrh radiátoru do koupelny snadno a rychle

25. 03. 2021 Sdílet

Navrhněte si koupelnový radiátor snadno a rychle v novém online konfigurátoru, ať už pro sušení ručníků nebo vytápění. Můžete volit z nabídky nejprodávanějších radiátorů i novinek od švýcarského výrobce Zehnder. Spojují v sobě prvotřídní kvalitu, dokonalou funkčnost a výjimečný design. Vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější.

Radiátor se stal praktickou součástí koupelny

Do své koupelny chceme krásné umyvadlo, pohodlnou vanu nebo praktický sprchový kout. K tomuto vybavení patří pochopitelně také koupelnový radiátor. Bez něho se praktická koupelna neobejde, ať už pro sušení ručníků nebo i pro vytápění. Výběr koupelnového radiátoru bychom proto neměli podcenit. Při jeho návrhu doporučujeme postupovat v následujících krocích:

  1. Krok: Stanovení výšky radiátoru dle počtu uživatelů koupelny & účel použití radiátoru – „Sušení ručníků“ nebo „Vytápění koupelny & sušení ručníků“ (pokud nemáte jiné vytápění koupelny)
  2. Krok: Způsob vytápění – Teplovodní, kombinované nebo čistě elektrické 
  3. Krok: Design a barva radiátoru – výběr ze 17 řad radiátorů Zehnder, z téměř 50 barev, chromu a nerezové oceli
  4. Krok: Výběr konkrétního rozměru radiátoru
  5. Krok: Volba z nabídky připojovacích sad – jako důležitého funkčního i estetického prvku radiátoru.
  6. Krok: Finální specifikace a její uložení v Excelu nebo odeslání emailem 

Snadný a rychlý návrh online na www.zehnder-konfigurator.cz

Zehnder radiátor v interiéri

I když nechcete na jaře a na podzim vytápět celý dům nebo byt, můžete si dopřát teplo v koupelně. Téměř všechny koupelnové radiátory Zehnder existují rovněž v kombinovaném nebo čistě elektrickém provedení, s esteticky skrytou topnou tyčí, pohodlnou regulací vytápění dálkovým ovladačem a zárukou úsporného provozu. Splňují směrnici EcoDesign.
Zdroj: Zehnder

V průběhu pandemie koronaviru musí být koupelnová studia zcela uzavřená. Je obtížné získat radu a návrh od specialistů na vybavení koupelen. Využijte pro návrh radiátoru do koupelny zcela nový online konfigurátor. Získáte specifikaci zvoleného designu, barvy a rozměru radiátoru s příslušenstvím, objednacími čísly, technickými údaji a cenou. Po ukončení konfigurace si návrh můžete stáhnout v Excelu nebo odeslat emailem. Může Vám velice dobře posloužit k objednání radiátoru u nejbližšího certifikovaného prodejce designových radiátorů Zehnder, jejichž přehled získáte na konci konfigurátoru. Máte rovněž možnost přejít na web stránky výrobce, kde získáte podrobné informace k navrženému radiátoru a prezentaci topných těles nebo si stáhnout hlavní katalog koupelnových radiátorů Zehnder HŘEJIVÉ TEPLO V KOUPELNĚ.

Využijte Akce Colours free a získejte barevný radiátor bez příplatku

V rámci této dlouhodobé akce můžete pořídit 10 typů nejoblíbenějších koupelnových radiátorů v 6 nejžádanějších barvách za cenu radiátoru v základní bílé barvě RAL 9016. Nabídka radiátorů a barev v akci se průběžně aktualizuje. Od 1.4.2021 platí:

 • pro designové koupelnové radiátory: Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa, Zehnder Metropolitan Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym, Zehnder Vision + nově pro Zehnder Klaro
 • na těchto 6 vybraných barevných odstínů: Black Matt 0557, Anthracite 0346, White Matt 0556, Beige Quartz 0523, Inox Look 0332 a nově na tmavě šedou Anthracite Grey 7016

Kvalita švýcarské značky Zehnder

Při volbě koupelnového radiátoru by měl být kladen důraz nejen na cenu, ale hlavně na kvalitu provedení, jeho vzhled a vhodnost pro danou koupelnu. Levné radiátory jen s jednou vrstvou lakování nebo méně kvalitním chromováním mohou ve vlhkém prostředí koupelny brzy korodovat. Zvolením koupelnového radiátoru od švýcarského výrobce Zehnder získáte prvotřídní výrobek s dlouhou životností.

Radiátor Zehnder v interiéri

Zehnder nabízí řešení pro každou situaci a rozpočet. Příkladem jsou chromované „koupelnové žebříky“ Zehnder Aura v cenové úrovni čtyř tisíc Kč / 150 Eur bez DPH, které samozřejmě v konfigurátoru nemohou chybět.
Zdroj: Zehnder

Doporučení pro umístění radiátoru 

Proto, aby nám radiátor co nejlépe posloužil, jej doporučujeme umístit: 

 • nejlépe poblíž sprchy nebo vany pro snadné dosažení na usušené a nahřáté ručníky a osušky
 • proti prostoru před sprchou nebo vanou pro využití příjemného sálavého tepla radiátoru
 • v asymetrickém provedení s vodorovným trubkami, volně přístupné ze strany pro snadné zavěšení ručníku
 • při nedostatku místa: pod okno nebo nad vanu (nad vanu jen při teplovodním provozu!)

SPUSTIT KONFIGURÁTOR

Zdroj: PR článek společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Kategorie: Vytápění
Tagy: designové radiátory koupelna koupelnové radiátory trendy v bydlení
Sdílejte článek