Nové sálavé panely obohatí sortiment Fenix Trading

05. 03. 2018
Diskuze (0)
Sdílet

Sálavé panely ECOSUN, skleněné panely GR i mramorové panely MR jsou žádaným artiklem společnosti Fenix Trading a jejich prodeje meziročně dlouhodobě rostou. Atraktivitu tohoto sortimentu ještě zvýší dvě letošní novinky.

skleněný panel ECOSUN 500 GS zdroj FENIX

skleněný panel ECOSUN 500 GS zdroj FENIX

Nový skleněný panel ECOSUN 500 GS, v černém, bílém a zrcadlovém provedení, rozšiřuje stávající řadu bezrámových sálavých panelů. Typ 500 GS je svými rozměry přizpůsoben k přednostní instalaci na výšku a hodí se proto zejména do místností s omezeným prostorem. Typickým místem určení jsou koupelny, současně s panely proto byla nabídka rozšířena i o nerezová madla na sušení ručníků. Panel ECOSUN 500 GS tak může plnit nejen funkci hřejivého topidla, ale i praktického doplňku. Tyto nové panely jsou součástí řady skleněných sálavých panelů ECOSUN GS. Fenix vyvinul řadu GS jako ideální propojení silných stránek dvou řad – designu u panelů GR a praktičnosti u panelů ECOSUN G.

Cena panel ECOSUN 500 GS v provedení černý nebo bílý je 4400,- Kč, zrcadlový pořídíte za 5289,- Kč. Jednoduché nerez madlo stojí 1096,- Kč, dvojité pak 2673,- Kč.

keramické sálavé panely ECOSUN 400 Natural zdroj FENIX

keramické sálavé panely ECOSUN 400 Natural zdroj FENIX

Další novinkou jsou keramické sálavé panely ECOSUN 400 Natural s dokonalou imitací přírodního kamene. Nové panely jsou vhodné do reprezentativních prostor, hal, koupelen i běžných obytných místností. Panely lze zavěsit na výšku i na šířku, vždy však výhradně ve svislé poloze (nástěnná instalace). Panely jsou nabízeny v až pěti barevných variantách. Cena panelu ECOSUN 400 Natural (u všech designů je stejná) je 3.960,- Kč. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Další informace o nabídce elektrických topných systémů Fenix najdete na www.fenixgroup.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti FENIX

Kategorie: Vytápění
Tagy: keramické sálavé panely sálavé penely skleněný panel
Sdílejte článek

Diskuze