Tepelné čerpadlo- Stiebel Eltron-5
Zdroj: Stiebel Eltron

Novinka od společnosti STIEBEL ELTRON: Set invertorového tepelného čerpadla vzduch-voda k vytápění i chlazení

09. 06. 2023 Sdílet

Využívání tepelných čerpadel pro vytápění domů a dalších prostor je dnes oblíbenou záležitostí. S horkými letními dny se však nabízí otázka, jak prostory efektivně ochladit.

Sestava tepelného čerpadla HPA-O 8 CS Plus flex Set od společnosti STIEBEL ELTRON je schopná s vysokou účinností a nízkými náklady zajistit obojí.

Set tepelného čerpadla vzduch-voda a hydraulického modulu je vhodný zejména pro novostavby a rekonstrukce. Jeho výhodou je možnost napojení na stávající otopnou soustavu.

Tepelné čerpadlo- Stiebel Eltron_1

Zdroj: Stiebel Eltron

Díky volitelnému příslušenství pro měření rosného bodu je možné využít otopnou soustavu i pro chlazení a zajištění příjemného prostředí během letních dní. Tepelné čerpadlo HPA-O 8 CS Plus s široko-modulárními kompresory je navíc díky funkci „Silent Mode“ velmi tiché a v noci lze snížit provozní hluk na minimum. Nespornou výhodou je jednoduché a intuitivní ovládání. Instalace čerpadla je navíc možná i bez specializovaného servisního technika s minimální námahou a úsporou místa. Tento model je vhodné umístit na stacionární nebo stěnovou konzoli.

Zdroj: PR článek společnosti Stiebel Eltron

Kategorie: Vytápění
Tagy: novostavby tepelná čerpadla
Sdílejte článek