Zdroj: Fenix

Sálavé panely ECOSUN můžete ovládat pomocí aplikace a jejich design si lze přizpůsobit.

16. 05. 2024 Sdílet

Sálavé panely ECOSUN jsou prodejním bestsellerem společnost FENIX Group. Svoji oblibu opírají o všechny přednosti sálavého vytápění jako takového: nízké pořizovací a provozní náklady, infračervené sálání, flexibilní regulace, možnost výběru podle vzhledu, výkonu, velikosti, způsobu ovládání nebo umístění.

Panely kombinují osvědčené principy vytápění, ale současně jsou vyráběny pomocí nejmodernějších technologií a nesou v sobě vždy invenci, nadčasový design a maximální komfort pro uživatele těchto zdrojů příjemného sálavého tepla. Svědčí o tom i poslední novinky v sortimentu sálavých panelů ECOSUN. Nové sálavé panely typu ECOSUN GS-WiFi/CR-WiFi uvádí firma FENIX Trading do prodeje od května 2024, panely ECOSUN Kit představila firma už na loňské tiskové konferenci.

Video o nových panelech ECOSUN GS-WiFi/CR-WiFi a 3D animaci postupu lepení obkladu na panel ECOSUN Kit lze shlédnout načtením příslušných QR kódů.

Video o nových panelech ECOSUN GS-WiFi/CR-WiFi a 3D animaci postupu lepení obkladu na panel ECOSUN Kit lze shlédnout načtením příslušných QR kódů. Zdroj: Fenix

Sálavé panely typu GS-WiFi/CR-WiFi představují standardní panely ECOSUN GS/CR, obohacené o integrovaný WiFi termostat, který je propojen s bezdrátovým RF senzorem pro měření teploty

K WiFi boxu je možné připojit až 4 další zařízení prostřednictvím RF přijímačů V26, přičemž WiFi box slouží jako hlavní jednotka. Ovládání termostatu probíhá buď napřímo nebo prostřednictvím mobilní aplikace Fenix TFT WiFi, dostupné pro systémy Androdi i ios. Její ovládání je jednoduché a intuitivní. Podle Miroslava Petra, vedoucího tuzemského obchodu FENIX Trading lze pro nastavení teploty využít v aplikaci jak manuální režim nebo si naprogramovat vlastní harmonogram s až osmi časovými intervaly a v nich nastavenými požadovanými teplotami.

Sálavé panely typu ECOSUN GS-WIFI/CR-WIFI představují standardní panely ECOSUN GS/CR, obohacené o integrovaný WIFI termostat, který je propojen s bezdrátovým RF senzorem pro měření teploty. K wifi boxu je možné připojit až 4 další zařízení prostřednictvím RF přijímačů V26, přičemž WIFI box slouží jako hlavní jednotka.

Sálavé panely typu ECOSUN GS-WIFI/CR-WIFI představují standardní panely ECOSUN GS/CR, obohacené o integrovaný WIFI termostat, který je propojen s bezdrátovým RF senzorem pro měření teploty. K wifi boxu je možné připojit až 4 další zařízení prostřednictvím RF přijímačů V26, přičemž WIFI box slouží jako hlavní jednotka. Zdroj: Fenix

„Boost mode pak umožňuje operativně zvýšit teplotu v místnosti na určitou dobu, například po návratu domů v chladný den. O monitorování okolní teploty se stará kvalitní RF senzor, který je možné umístit buď na stěnu nebo použít praktický stojánek. Samotná instalace sálavých panelů ECOSUN GS a ECOSUN CR je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádnou odbornou způsobilost. Zákazník si navíc může k panelu objednat i funkční příslušenství jako jsou držáky na ručníky nebo boční krycí lišty,“ dodal Miroslav Petr.

Nové panely ECOSUN Kit jsou řešením pro vzhled přesně podle potřeb zákazníka

Novinku tvoří plně funkční základ topného panelu bez čelní desky, panel je navíc vybaven připojovací šňůrou se zástrčkou, takže není vyžadováno odborné zapojení. Potom už stačí vzít vlastní obklad majitele panelu a přilepit jej na základ topného panelu, a panel tak plně designově sladit s interiérem, ve kterém bude umístěn. Součástí panelu je lepidlo a hřeben pro rozetření lepidla. Panely ECOSUN Kit jsou v nabídce široké škály příkonů: od 300 W až po největší panely s příkonem 1050 W, nejmenší panel má velikost 57 x 57 cm, největší pak 1,7 x 0,7m. Výběr je tedy opravdu velký.

Základ sálavého topného panelu ECOSUN Kit umožňuje přizpůsobit vzhled topidla individuálním požadavkům zákazníka. Výrobek je plně funkční, opatřený konzolami a přívodní šňůrou ukončenou vidlicí. Na čelní stěnu panelu pak stačí pomocí speciálního lepidla přilepit dlaždici ze slinuté keramiky v libovolném odstínu či vzoru. Lepidlo i hřeben pro rozetření lepidla jsou součástí balení výrobku. Topný panel tak může být perfektně sladěn například s designem koupelny.

Základ sálavého topného panelu ECOSUN Kit umožňuje přizpůsobit vzhled topidla individuálním požadavkům zákazníka. Výrobek je plně funkční, opatřený konzolami a přívodní šňůrou ukončenou vidlicí. Na čelní stěnu panelu pak stačí pomocí speciálního lepidla přilepit dlaždici ze slinuté keramiky v libovolném odstínu či vzoru. Lepidlo i hřeben pro rozetření lepidla jsou součástí balení výrobku. Topný panel tak může být perfektně sladěn například s designem koupelny. Zdroj: Fenix

Podrobné informace o nových sálavých panelech ECOSUN najdou zájemci na www.fenixgroup.cz,

FOTOGALERIE

ZDROJ: PR článek společnosti Fenix

Kategorie: Vytápění
Tagy: designové vytápění Fenix
Sdílejte článek