Fenix

Bezrámové skleněné sálavé panely ECOSUN GS jsou krásným a komfortním zdrojem tepla v každé místnosti domu či bytu, v koupelně oceníte i praktické držáky ručníků.
Vytápění

Sálavé panely ECOSUN můžete ovládat pomocí aplikace a jejich design si lze přizpůsobit.

Sálavé panely ECOSUN jsou prodejním bestsellerem společnost FENIX Group. Svoji oblibu opírají o všechny přednosti sálavého vytápění jako takového: nízké pořizovací a provozní náklady, infračervené sálání, flexibilní regulace, možnost výběru podle vzhledu, výkonu, velikosti, způsobu ovládání nebo umístění.

ALL in ONE
Vytápění

Sálavé vytápění přináší spolu s chytrou českou baterii majitelům rodinných domů úspory

Pilotní projekty holdingu Fenix Group potvrzují správnost orientace na kombinaci elektrického sálavého vytápění, obnovitelných zdrojů a akumulace energie v rodinných domech. Svědčí o tom loňské výsledky všech pilotních projektů, realizovaných v rámci Energetického konceptu Fenix.

ZDROJ FENIX
Vytápění

Elektrické topné systémy firmy Fenix mají u nás i ve světě úspěch

Obchodní skupina FENIX Group a.s. je na trhu už 27 let a od začátku jejího podnikání se jí daří. Páteř výrobního programu tvoří podlahové a stropní topné fólie ECOFILM, topné kabely, rohože a systémy protiúrazové ochrany ECOFLOOR, sálavé topné panely ECOSUN (vč. mramorových panelů MR a skleněných panelů GR pro reprezentativní místnosti) a přímotopné elektrické konvektory ECOFLEX.