Větrací jednotka v bytě
Zdroj: STIEBEL ELTRON

Větrejte moderně: bez otevřených oken a levněji

28. 10. 2021 Sdílet

Speciálně pro rodinné domy nebo i prostornější byty byla vyvinuta centrální větrací jednotka STIEBEL ELTRON VRC-W 400. Představuje výkonné a spolehlivé srdce soustavy, která se postará o bezproblémový chod ventilace spolu s co nejvyšší účinností a minimálním hlukem.

Nástěnná větrací jednotka patří k nejkvalitnějším řešením na trhu, její součástí jsou extrémně tiché, spolehlivé a úsporné ventilátory i vysoce účinný výměník pro zpětné získávání tepelné energie. Nemusíte se bát, že zapomenete „naladit“ správný režim. Zařízení je možné naprogramovat na různá časová období na celý týden.

Kromě rekuperace, kdy se zachycuje velká část tepelné energie z odpadního vzduchu, která ohřívá čerstvý přiváděný vzduch, je možné díky speciálnímu entalpickému výměníku předejít přílišnému vysoušení vnitřního vzduchu. Zařízení VRC-W 400 má certifikaci pro použití v pasivních budovách a maximální vzduchový výkon 400 m3/h. Investice do větrací jednotky se brzy vrátí díky využití až 94 % tepelné energie z odpadního vzduchu.

Více na www.stiebel-eltron.cz

Zdroj: STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Kategorie: Vytápění
Tagy: rekuperace Řízené větrání systémy větrání Větrací jednotky větrání s rekuperací
Sdílejte článek