Komody z masivu

Nábytek z masivu je vždy výborná volba a skvělá investice z pohledu kvality a dlouhé životnosti. Komody z masivu patří mezi nábytek, který snadno zakomponujete do jakéhokoliv interiéru. Kvalitním zpracováním a vynikajícími vlastnostmi dřeva se takové komody z masivu stávají také dekorativním prvkem v interiéru. Komody z masivu mají různé využití – mohou se používat v ložnici na prádlo, mohou sloužit v kuchyni jako příborník, nebo také v pracovně na odkládání různých dokumentů a pracovních potřeb. Přečtěte si o komodách a bydlení v našich článcích.

Reklama
Byt v centru Prahy odráží sběratelské vášně svých majitelů
Atypický podkrovní byt s velkorysou výškou a příjemnou terasou

Atypický podkrovní byt s velkorysou výškou a příjemnou terasou

Atypický podkrovní byt s velkorysou výškou a příjemnou terasou ležel „na pultu“ developera celých pět let. Na vině byla možná nešťastně řešená koupelna a strach ze šikmin, ale své sehrála i přemrštěná cena. A tak tam čekal, než přišla jeho chvíle, sleva, velkorysá majitelka a kouzelné víly ze studia Mooza, které vychytaly všechny jeho mouchy a vtiskly mu moderní, hravý ráz.

Nejnovější trendy z Milána plné barev

Nejnovější trendy z Milána plné barev

Jarní Milán žije každý rok veletrhem designu, který prorůstá do celého města. Místem plným nápaditých věcí a kreativních lidí se stane nejen nablýskané výstaviště Rho a hlavní nákupní ulice, ale také okolí ulice Via Tortona, která ožije showroomy zaběhnutých designérských značek, malých studií i studentských návrhů − vytvořenými třeba z průmyslových hal, průchodů, garáží nebo sklepů.

Příborníky, komody a knihovny

Příborníky, komody a knihovny

Přestože aktuální trendy bytového designu upřednostňují vestavěné úložné prostory na míru, máte-li dostatek prostoru, nemusíte se vzdávat volně stojících kusů nábytku, jako jsou příborníky, komody nebo knihovny. Vždyť už posloužily tolika generacím před vámi! Vedle úložné a estetické funkce navíc mohou sloužit i jako dělicí prvky v otevřeném prostoru. Ať už kladete důraz na účel, nebo