BAZAAR stylového nábytku s atmosférou orientu

14. 03. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Tradiční výprodej nábytku a bytových doplňků z Nepálu, Tibetu a Indie se koná od 17. do 29. 3. 2014 v prodejně SANU BABU v Argentinské 22 na Praze 7. V nabídce budou skříně, knihovny, truhly, […]

Tradiční výprodej nábytku a bytových doplňků z Nepálu, Tibetu a Indie se koná od 17. do 29. 3. 2014 v prodejně SANU BABU v Argentinské 22 na Praze 7.

V nabídce budou skříně, knihovny, truhly, stolky, zrcadla, paravany, bytové dekorace a mnoho dalších unikátních kusů se slevou od 15 do 50 %. Bazaar souběžně probíhá také v prodejně v Lazarské 11/6, Praha 2.

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o.

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o. 

Antik truhla s ozdobnou řezbou, 149x41x80 cm, původní cena 23 700 Kč, nová cena 16 590 Kč, ušetříte 7 110 Kč

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o.

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o. 

Skříň z týkového dřeva se 4 šuplíky, 88 x 38 x 184 cm, původní cena 21 900 Kč, nová cena 10 950 Kč, ušetříte 10 950 Kč

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o.

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o.

Vedle zlevněného zboží bude k dispozici také nová kolekce nábytku, které dominuje především „Goa“ nábytek. Jedinečnost stylu „Goa“ spočívá v nevšední kombinaci starobylého a nového. Vše je vyrobeno ze dřeva, které pochází z původních, léta používaných trámů, stropů, dveří, nábytku. Výsledkem této promyšlené, ekologické recyklace starého mobiliáře je plně funkční originál, který má svůj vlastní příběh, autentickou patinu. Kvalitu materiálu prověřil čas, původní jsou i barvy. Nábytek „Goa“ nadchne nejen příznivce stále populárnějšího vintage stylu. Dodá útulnou, osobitou atmosféru každému interiéru, ať už je koncipován moderně nebo tradičně.

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o.

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o.

Skříňka „Goa“ ze starého recyklovaného dřeva, 51x35x61 cm, cena 5 490 Kč

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o.

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o. 

Komoda „Goa” ze starého recyklovaného dřeva, 140x46x50 cm, cena 13 490 Kč 

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o.

zdroj: SANU BABU, spol. s r. o.

Nábytek je vyráběn ručně v indických řemeslných dílnách a pochází od osvědčených dodavatelů. Společnost SANU BABU dává práci místním řemeslníkům, podporuje školu pro chudé děti v nepálském Lalithpuru a v praxi naplňuje myšlenku Fair Trade.

Nábytek SANU BABU je nábytek z masivu v koloniálním stylu. Pochází z Indie, Nepálu a Tibetu a je ručně vyráběn z tvrdého tropického dřeva – především palisandru a týku. V nabídce jsou stoly a židle, skříně, knihovny, komody, truhly, zrcadla, postele a bytové doplňky. Kromě nového nábytku nabízíme i antik – staré restaurované kusy nábytku z dob britského impéria, které mají neopakovatelnou atmosféru a hodí se především jako solitérní kusy do interiéru. Díky dlouholeté znalosti prostředí, zvyků a nabídky zboží na trzích v Nepálu, Tibetu a Indii je SANU BABU schopno reagovat i na individuální přání zákazníků a přivézt například atypické kusy nábytku, soch a dalších unikátů.

Pokud dáváte důraz na kvalitu a originalitu a nebojíte se experimentovat, podtrhněte vaši osobnost stylem vašeho bydlení. Unikátní nábytek a bytové doplňky ze SANU BABU vám pomohou vtisknout vašemu interiéru jedinečný styl a atmosféru.

Společnost SANU BABU působí na českém trhu 20 let. Z Nepálu, Tibetu a Indie dováží stylovou módu, nábytek, bytové dekorace, dárky a doplňky. Zboží nakoupíte ve 13 prodejnách SANU BABU a dalších spřátelených prodejnách po celé republice. Specializovanou prodejnu nábytku najdete v Argentinské 22, Praha 7.

www.sanubabu.cz

ZDROJ: PR článek společnosti SANU BABU, spol. s r. o.

Kategorie: Nábytek
Tagy: dřevo indický nábytek Komody z masivu Postel z masivu
Sdílejte článek

Diskuze