Krbová vložka s teplovodním výměníkem

Mít doma krb a využívat všechny jeho výhody je pro mnohé splněným snem. Teplo a praskající oheň během dlouhých chladných nocí je požitkem pro celou rodinu. Existuje několik typů krbů, z nichž si může vybrat každý. Krbová vložka s teplovodním výměníkem je užitečná ze dvou hledisek – umožňuje vytápět místnost pomocí krbu a pomocí teplovodního výměníku ohřívá užitkovou vodu do radiátorů. Pomocí krbové vložky s teplovodním výměníkem můžete do velké míry i šetřit na nákladech za vytápění. O různých typech krbových vložek, o jejich výhodách i nevýhodách se můžete dočíst v článcích našeho online magazínu HOME. Připravujeme pro vás stále nové a zajímavé články.
Vše o krbových vložkách a krbových kamnech s teplovodním výměníkem
Elektrický krb

Vše o krbových vložkách a krbových kamnech s teplovodním výměníkem

Krby či krbová kamna slouží většinou jako další alternativa k některému z hlavních způsobů vytápění rodinných domů. Jsou příjemným zdrojem tepla, a i když už dávno nejde o sice romantické, ale málo účinné otevřené krby, živý oheň zůstává. My se dnes budeme zabývat krbovými vložkami a krbovými kamny s teplovodním výměníkem.

Teplovodní krbová vložka se zadním přikládáním KV 025W 01/02 BD
Krbová vložka rohová

Teplovodní krbová vložka se zadním přikládáním KV 025W 01/02 BD

Podzim již klepe na dveře a sním spojené chladnější počasí, proto mnozí z Vás určitě přemýšlí nad zdrojem tepla pro svoje nové nebo stávající obydlí. Česká firma Romotop ze Suchdolu nad Odrou Vám přináší komplexní, ekologické a ekonomické řešení v podobě teplovodních krbových vložek KV 025W s přikládáním ze předu a KV 025W BD s přikládáním zezadu.

Krbová kamna a krbové vložky v pasivním domě
Krbová kamna

Krbová kamna a krbové vložky v pasivním domě

Majitelé domů v nízkoenergetickém a pasivním standardu si mohli až donedávna nechat o chvílích strávených u plápolajícího krbu jen zdát. Že jste jimi i vy? Firma Romotop ze Suchdola nad Odrou Vám přináší na tomto poli celou řadu řešení.