Kuchyně inspirace

Kuchyně inspirace – pokud jste se právě rozhodli pro rekonstrukci domu, interiéru, kuchyně, a potřebujete v některých oblastech poradit, na stránkách HOME Bydlení najdete nové nápady, inspirace, rady či doporučení pro hezčí bydlení. Klasický design nebo rafinované moderní doplňky, co je právě trendy a čemu se naopak vyhýbat – to vše najdete na našich stránkách.

Reklama
Modernistická vila s osobitým respektem

Modernistická vila s osobitým respektem

Modernistická architektura vily z roku 1938 byla zrekonstruována pro potřeby současné pětičlenné rodiny a jejího životního stylu. Dům je zasazen do klidné zahrady v městském, klasickém stylu se spoustou vzrostlých starých jabloní a několika novými přírůstky zeleně. Je tedy přirozené, že základní barevností exteriéru i interiéru je bílá a všechny odstíny šedé a hnědé, s lehkým dotekem taupe.

Divoký proud inspirace

Divoký proud inspirace

Mnozí znás se jistě už stouto zapeklitou situací setkali: vjednom momentě si všichni oddechneme, že se konečně podařilo najít dům nebo byt, který vyhovuje celé rodině, avšak idylka pomine ve chvíli, kdy zakopneme odalší kámen úrazu – interiér. Tady už bývá poněkud těžší shodnout se na jedné společné vizi. Takováto situace pak často končí tragickým chaosem tvarů abarev. Jak to však dopadne, když je trocha toho chaosu záměrem designéra?