Luxusní kuchyně

Luxusní kuchyně nabízejí komfort, prostornost a zároveň luxusní vzhled, který je ideální v moderních domech a bytech s otevřeným prostorem spojení kuchyně s obývákem. Jak si zařídit luxusní kuchyni se můžete dočíst v našich článcích portálu HOME.

Reklama
Gorenje na Designbloku představí vizionářský projekt

Gorenje na Designbloku představí vizionářský projekt

Společnost Gorenje nebude ani letos chybět na prestižní mezinárodní přehlídce současného designu nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperku Designblok 2012, který se uskuteční od 1. do 7. října. Designblok se koná pravidelně od roku 1999. Představuje aktuální novinky světového i domácího designu a tvorbu nejvýznamnějších designerů a společností. Aktuální ročník Designbloku s

Hledání dokonalosti v kuchyni

Hledání dokonalosti v kuchyni

Na kuchyň jako plnohodnotnou součást obytného prostoru se kladou vysoké estetické, ale i funkční nároky. Týká se to také kvality použitých materiálů na dominantní část prostoru – kuchyňskou linku. Nestačí, aby byla perfektně zvládnutá z hlediska ergonomiky a praktičnosti, měla by mít též vysokou estetickou kvalitu a samozřejmě musí něco vydržet.