Návrhy domů

Chystáte výstavbu rodinného domu? Návrhy domů, tipy, doporučení, co je výhodné a na co si dávat pozor, ale i jiné užitečné rady vám nabízíme na portálu HOME. Návrhy domů větších i menších, montovaných nebo dřevostaveb vám mohou pomoci při projektování vlastního domu, zvláště pokud jste se rozhodli stavět svépomocí. Návrhy domů, zajímavosti a novinky najdete v článcích o bydlení na portálu HOME.
Jak dostat na devět arů dva domy
Návrhy domů

Jak dostat na devět arů dva domy

I když dům působí dojmem přímo idylické pohody, jeho stavba byla celkem slušným oříškem. Dostat na devět arů dva domy, dvě terasy a další „drobnosti“ tak, aby celek vypadal vzdušně, na pozemku sevřeném mezi dvěma silnicemi vyčarovat pokojnou relaxační zahradu a do interiéru ne právě nejšťastněji orientované stavby vnést mnoho světla, to opravdu nebyl jednoduchý úkol. Architekt však našel na všechny problémy šikovné řešení.

Bíly rodinný dům atypických tvarů
Návrhy domů

Bíly rodinný dům atypických tvarů

Mohl to být kvádr, takový protažený, prosklená stěna vystavená slunci, uspořádané zdi, jistota, klasika funkcionalistických opakovaček. Od cesty by se tak i zatvářil, kdyby ovšem nebylo vyčuhující nástavby ze dřeva. Postavíte se do zahrady, podivíte […]