Chystáte výstavbu rodinného domu? Návrhy domů, tipy, doporučení, co je výhodné a na co si dávat pozor, ale i jiné užitečné rady vám nabízíme na portálu HOME. Návrhy domů větších i menších, montovaných nebo dřevostaveb vám mohou pomoci při projektování vlastního domu, zvláště pokud jste se rozhodli stavět svépomocí. Návrhy domů, zajímavosti a novinky najdete v článcích o bydlení na portálu HOME.

Reklama
Jak dostat na devět arů dva domy

Jak dostat na devět arů dva domy

I když dům působí dojmem přímo idylické pohody, jeho stavba byla celkem slušným oříškem. Dostat na devět arů dva domy, dvě terasy a další „drobnosti“ tak, aby celek vypadal vzdušně, na pozemku sevřeném mezi dvěma silnicemi vyčarovat pokojnou relaxační zahradu a do interiéru ne právě nejšťastněji orientované stavby vnést mnoho světla, to opravdu nebyl jednoduchý úkol. Architekt však našel na všechny problémy šikovné řešení.

Bíly rodinný dům atypických tvarů

Bíly rodinný dům atypických tvarů

Mohl to být kvádr, takový protažený, prosklená stěna vystavená slunci, uspořádané zdi, jistota, klasika funkcionalistických opakovaček. Od cesty by se tak i zatvářil, kdyby ovšem nebylo vyčuhující nástavby ze dřeva. Postavíte se do zahrady, podivíte se zvlněnému trávníku, klidu vám nepřidá členitá fasáda – že prý tudy pojď dovnitř, ale ne zas tak úplně. Jste