FOTO: KM Beta, a.s.

KM BETA Vám zdarma spočítá náklady a nabídne nejlepší cenu!

27. 10. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Právě se chystáte stavět a nemáte představu, co vás to bude stát a kolik materiálu bude potřeba na hrubou stavbu, střechu, na stropy a omítky? Pomůže vám KM BETA díky široké nabídce bezplatných kalkulací a výpočtových programů.

Chcete-li si spočítat střechu sami nebo nemáte projekt ani plánek, zkuste jednoduchý program umístěný na www.kmbeta.cz (přesněji www.kmbeta.cz/vypocet-strechy/uvod.html). Je určený pro orientační výpočet střechy, který lze díky němu provést doslova během pár minut.

Pro přesný výpočet střešních prvků lze využít nový moderní program KM BETA KALKULÁTOR. Kalkulátor ocení především profesionálové, ale bezplatně jej mohou používat i drobní investoři. KM BETA KALKULÁTOR podrobně spočítá, kolik materiálu bude třeba na realizaci střechy a kolik peněz to bude stát. Automaticky je v programu přednastavena sleva odpovídající cenám na e-shopu a lze ji kdykoliv upravit dle potřeby. Jednou z výhod programu je fakt, že kalkulaci lze provádět i offline, tj. bez přístupu k internetu. Aby však byla kalkulace v aktuálních cenách, je třeba přes internet pravidelně aktualizovat ceníky jednotlivých prvků KM BETA.

FOTO: KM Beta, a.s.

FOTO: KM Beta, a.s.

Výslednou kalkulaci je pak možné získat hned v několika variantách – ve formátu PDF nebo ve formě tabulky MS Excel, kde je možné ještě parametry upravovat a celou kalkulaci tak změnit dle potřeby. Konečná výstupní data obsahují tabulku s názvem KM BETA DOPORUČUJE, kde je uvedena kalkulace dle ceníkových cen včetně ceny po slevě a celkové úspory. KM BETA KALKULÁTOR je k dispozici zdarma ke stažení na webu www.kmbeta.cz.

FOTO: KM Beta, a.s.

FOTO: KM Beta, a.s.

Stavební materiály výhodně na e-shopu

Přehled prvků získaný výpočtovými programy či kalkulacemi lze jednoduše použít jako nákupní seznam na e-shopu KM BETA (www.shop.kmbeta.cz).

Více na www.kmbeta.cz nebo bezplatné infolince 800 150 200.

KM BETA, a.s.

Kategorie: Nezařazené
Tagy: stavebni materialy
Sdílejte článek

Diskuze