zdroj GLIX DECO

Tisíce možností, jak obrazy mohou oživit váš interiér

22. 11. 2018 Sdílet

3D obrazy, ručně malované, vícedílné obrazy, skleněné, na plátně či s možností vlastní malby podle číselných instrukcí, to vše jsou možnosti, které můžete využít ve prospěch vašeho interiéru. Pořiďte si obraz, který probudí váš pokoj k životu a dodá mu punc jedinečnosti!

Prázdná bílá zeď je jako bílé plátno, které čeká na své umělecké dílo. Jak si vybrat obrazy, když máte tisíce možností? Představíme se nejpopulárnější z nich.

zdroj GLIX DECO

Ručně malované obrazy

Alternativou k drahým dílům známých autorů jsou ručně malované obrazy, do kterých autor, ač bez zvučného jména, vložil svůj um a fantazii. Nemusíte utrácet hříšné částky, pokud chcete mít doma originál. Každý ručně malovaný obraz je unikátním uměleckým dílem. Skleněné obrazy jsou zase ideální jako atraktivní dekorace do soukromých i komerčních prostor.

zdroj GLIX DECO

Obrazy na plátně bez rámu a 3D obrazy

Pokud hledáte obraz bez rušivého rámu, pak je skvělou volbou obraz na plátně s neviditelným rámem. Plátno je přetažené přes kvalitní vnitřní rám, takže neruší samotný obraz. Aktuálním trendem jsou také vícedílné obrazy, které pomáhají opticky rozšířit prostor a vyplňují ho tak unikátními motivy. Ač nezabere žádné místo, vícedílný obraz si umí celý prostor podmanit.

zdroj GLIX DECO

Tip na dárek: Malování obrazu na plátně podle čísel

V případě, že hledáte něco opravdu osobního, oceníte obraz z kolekce malování podle čísel. Tento obraz bude jedinečný, protože bude pouze vaším výtvorem. Nepotřebujete umět kreslit, malovat pomocí čísel na plátně můžete snadno i bez výtvarného talentu. Vy sami pomocí návodu a čísel na plátně vytvoříte nádherné umělecké dílo. K dispozici jsou také obrazy vhodné pro děti. Jde o skvělý dárek, který potěší při předání, těšit bude také při malování a poté dlouhá léta jako ozdoba na zdi. Malování je navíc skvělou relaxací.

ZDROJ: PR článek společnosti GLIX DECO s.r.o.

Kategorie: Nezařazené Novinky
Tagy: 3D obrazy obrazy ručně malované obrazy
Sdílejte článek