Chcete bydlet v klidné lokalitě plné přírody, a přitom žít kousek od Prahy?

04. 12. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Domov, který je snem většiny z nás, v sobě dokáže skloubit praktičnost a vymoženosti moderní doby s klidem a přírodou venkovského života. Kde lépe si člověk může dobít baterky než doma? Představte si návrat domů po náročném pracovním dni, kdy za sebou necháte nejen všechny pracovní strasti, ale i ruch velkoměsta, jen co nastoupíte do auta, protože víte, že váš domov je oáza klidu.

Vaše tichá zelená zahrada už na vás čeká, lehátko umístěné ve stínu stromů už se vás nemůže dočkat. To vše se odehrává pouhé půl hodiny od metropole v obci Dolní Břežany.

zdroj PROFESSIONALS s.r.o.

Koupí domu kupujete především domov

Dům v jedné z nejatraktivnějších příměstských lokalit na západ od Prahy může být váš. Jeho koupí získáte víc než jen obyčejný dům. Dostanete domov, jenž započne psát vzpomínky vašeho života. Právě zde vaše dítě udělá první krok, oslaví první Vánoce a naučí se jezdit na kole. Nízkoenergetické domy u Prahy jsou vybudované s jasným cílem – poskytnout lidem domov, který si zaslouží. Prostorné domy o velikosti 5+kk se pyšní rozlohou kolem 180 m2 ve třech podlažích a rozlehlým pozemkem až 600 m2. To vše v dostupné cenové relaci od 53.000 Kč za m2.

Dolní Břežany mají perfektní občanskou vybavenost a přímé spoje do Prahy vlakem či autobusem. Školy, školky, zdravotnické centrum, restaurace, kavárny a obchody ve spojení s kouzelnou přírodou a rozlehlými parky poskytují všem obyvatelům plnohodnotný životní komfort.

zdroj PROFESSIONALS s.r.o.

Zajímá vás, jak můžete dům získat?

Toužíte po novém domě v jedné z nejatraktivnějších příměstských lokalit? Prodej domů u Prahy je v plném proudu. Právě teď se doprodávají domy z první etapy Villas Břežany, jež obsahovala 16 staveb. Pro ty, kteří zaváhali, je již připravená druhá etapa, ovšem i ona zahrnuje pouhých 16 rodinných domů. Proto neváhejte a jednejte rychle, jeden z nich se může stát vaším vysněným domovem.

ZDROJ: PR článek společnosti PROFESSIONALS s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: bydlení v Praze Dolní Břežany nizkoenergeticke domy rodinne domy
Sdílejte článek

Diskuze